Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 01 grudnia 2014
Wyniki FW GP Małopolskiego TKKF PDF Drukuj E-mail
Logo MTKKF

W dniu 23 listopada (niedziela) w hali sportowej KS Bronowianka przy ul. Zarzecze 124A w Krakowie odbył się finałowy turniej tenisa stołowego dla uczestników cyklu rozgrywek Grand Prix małopolskiego TKKF. Uzyskano następujące wyniki:

1. Wśród dziewcząt do lat 10 zwyciężyła Anna Łobaziewicz z MDK Kraków, przed Patrycją Michalik z PKS Porta i Anną Kopacką z KS Bronowianka.
2. W grupie dziewcząt 11-15 lat zwyciężyła Aneta Karczmarczyk, przed Klaudią Karczmarczyk - obie z Woli Rzędzińskiej, Karoliną Mazelą z MDK Kraków i Julią Stasiowską z AS Progres.
3. Kategorię pań wygrała Teresa Matysek z MDK Kraków, która w finale pokonała Małgorzatę Kopytek z PKS Porta.
4. W grupie chłopców do lat 10 zwyciężył Wojciech Bogacz z MKS KSOS Kraków, przed Kacprem Tureckim z KS Rokicie Szczytniki, Pawłem Kopackim z KS Bronowianka i Bartoszem Palimąką z MDK Kraków.
5. Wśród chłopców w wieku 11-15 lat zwyciężył Jakub Reszka, przed Rafałem Mystkiem (obaj AS Progres), Rafałem Chwistkiem (MDK Kraków) i Marcinem Kobiałką (KSOS Kraków).
6. W kategorii mężczyzn w grupie wiekowej 16-59 lat zwyciężył Bartłomiej Łach, przed Dominikiem Wojdyłą (obaj KSOS), Marcinem Chodackim z Krakowa i Michałem Petką (KSOS).
7. W najstarszej grupie wiekowej, 60 lat i więcej, najlepszym był Tadeusz Szopa z Ogniska TKKF Delfin Kraków, który zwyciężył przed Tadeuszem Głąbem z Krakowa, Henrykiem Mrycem z Rząski i Andrzejem Baczem z Ogniska TKKF Delfin Kraków.
8. W grach podwójnych zwyciężyła deblowa para: Bartłomiej Łach ? Dominik Wojdyła, przed deblami: Tadeusz Szopa ? Andrzej Bacz, Jakub Reszka ? Rafał Mystek i parą sióstr: Aneta Karczmarczyk i Klaudia Karczmarczyk z Woli Rzędzińskiej.
9. W klasyfikacji na najliczniejszy udział w Turnieju I miejsce zajęła ekipa MKD Kraków (16 osób), II miejsce zajęła ekipa TKKF Dobczyce (13 osób) a trzecie KSOS Kraków (11 osób).
10. Najmłodszym zawodnikiem Turnieju był Bartek Cygal z TKKF Dobczyce, a zawodnikiem najstarszym Władysław Pazdur - zasłużony weteran tenisa stołowego z TKKF Dobczyce.
11. Najlepsi zawodnicy w każdej z kategorii i grup wiekowych w grach pojedynczych i deblu otrzymali pamiątkowe koszulki z nadrukiem Grand Prix Małopolskiego TKKF, statuetki, nagrody rzeczowe, słodycze i dyplomy. Ponadto pamiątkowe koszulki nagrody i dyplomy otrzymali zawodnicy najmłodszy i najstarszy, a trzy najliczniejsze ekipy w Turnieju otrzymały pamiątkowe puchary. Wszyscy zawodnicy do lat 15 otrzymali też napoje chłodzące.

Za Organizatora
Władysław Łopatka

Uwaga!
1. Najbliższy Turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Małopolskiego TKKF odbędzie się w dniu 13 grudnia (sobota) jak zwykle o godz. 9:00 w hali sportowej KS Bronowianka.
2. Wcześniej, w dniu 6 grudnia br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych HTS na os. Złotej Jesień 2 w Krakowie, odbędzie się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dla wszystkich chętnych - bez względu na przynależność do PZTS. Organizatorem Turnieju jest Zarząd hutniczego TKKF ArcelorMittal Poland, a dodatkową, atrakcyjną konkurencją w trakcie zawodów będą zawody w Serso lub rzut na krzyżak. Serdecznie zapraszamy! Telefon: 515 182 228 (W. Łopatka).