Skip to content
Start arrow Informacje arrow Mikołajkowy Turniej Ogniska TKKF ArcelorMittal Poland
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 22 grudnia 2014
Mikołajkowy Turniej Ogniska TKKF ArcelorMittal Poland PDF Drukuj E-mail
Logo MTKKF

Na sportowo hutnicze TKKF przy ArcelorMittal Poland uczciło mikołajkowy dzień, bowiem w dniu 6 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół Zawodowych HTS na os. Złotej Jesieni 2, Zarząd hutniczego TKKF zorganizował okazjonalny, otwarty turniej tenisa stołowego dla sympatyków tej dyscypliny sportu - zarówno dla amatorów, jak i zawodników zrzeszonych w PZTS.

W turnieju uczestniczyło 32 zawodników. Wśród dziewcząt do lat 15 zwyciężyła Agata Swatowska z MDK Kraków, a w grupie pań powyżej 15 lat Magdalena Maciejczyk z Krakowa. W grupie chłopców do lat 15 zwyciężył Jakub Reszka z AS Progres, przed Rafałem Chwistkiem z MDK Kraków, Leonem Zieleniewskim z KS Bronowianka i Witoldem Surdejem z MDK Kraków. Wśród mężczyzn prym wiedli zawodnicy krakowskich klubów sportowych, a niepokonanym był Krzysztof Zalewski (MKS KSOS), który w finale pokonał Piotra Rysia (YMCA Kraków). Trzecie miejsce zajął Dominik Wojdyła (MKS KSOS), a czwarte Jan Pasieczny (KS Cracovia).

Najlepsi zawodnicy w każdej z grup wiekowych w tenisie stołowym otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy, ufundowane przez hutnicze TKKF. Obsługę sędziowską i prowadzenie zawodów zabezpieczali członkowie Zarządu hutniczego TKKF: Kazimierz Pyż, Łucja Kumpicka i Władysław Łopatka.