Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia czwartek, 26 lutego 2015
Mirosław Palacz wygrywa V turniej o PPPPR PDF Drukuj E-mail
Logo Kampusu Wielickiego

44 zawodników wzięło udział w kolejnym turnieju tenisa stołowego o Puchar Prezesa Powiatowego Parku Rozwoju. Do Kampusu Wielickiego ściągają tenisiści z całej Małopolski, z każdym turniejem poziom rozgrywek wzrasta, zachęcając tym najlepszych.

W niedzielnym turnieju zwyciężył Mirosław Palacz (Lanckorona) z kompletem 40 punktów, który w finale pokonał Mateusza Celarego (Rokicie Szczytniki). Na kolejnych miejscach uplasowali się: Krzysztof Zalewski (30 punktów), Michał Ostanek (30 punktów), Arkadiusz Florek (25 punktów), Mariusz Bochenek (25 punktów).

W klasyfikacji generalnej prowadzi nadal Mateusz Celary, który zgromadził 185 punktów. Magiczne 100 punktów przekroczyli jeszcze: Tomasz Zimnicki (135 punktów), Marcin Gibała (120 punktów), Krzysztof Zalewski (110 punktów), Arkadiusz Florek (107 punktów) oraz Dominik Kwater (105 punktów).

Na liście startowej turnieju znajduje się 74 zawodników. Obejmuje on 10 spotkań, które zakończą się w lipcu br., na kolejne zapraszamy 15 marca, zapisy 9.30-10.00

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Do pobrania: klasyfikacja.

Źródło: Kampus Wielicki