Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 18 maja 2015
Sześć medali na MPM 2015 PDF Drukuj E-mail

W dniach 14-17 maja 2015 roku w Luboniu rozegrano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie stołowym, w których wzięło udział 11 zawodników (4 młodziczki i 7 młodzików) oraz 6 drużyn (2 młodziczek i 4 młodzików) z naszego województwa. Łącznie zawodnicy z naszego województwa zdobyli 6 medali. Trzykrotnie na podium stanął Bartosz Sułkowski (UKS Płomień Limanowa), zdobywając złoto w grze podwójnej (z Dawidem Kosmalem) i drużynowej (również z Dawidem Kosmalem) oraz brąz w grze pojedynczej. Dwukrotnie na podium stanęła Zuzanna Kozioł (LUKS Skrzyszów), zdobywając brąz w grze pojedynczej i drużynowej (z Michaliną Kasprzyk). Oprócz tego brązowy medal w grze podwójnej wywalczyła Zuzanna Kowalczyk z KS Gorce Nowy Targ (w parze z Martyną Stachniak z MLKS Nurt Przemyśl).

Dostępna jest już końcowa lista rankingowa po IMW/MPJ. Miejsca wszystkich zawodników z naszego województwa i zdjęcia: