Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia sobota, 07 listopad 2015
Zuzanna Kozioł i Arkadiusz Kołos wygrali II WTK Kadetów PDF Drukuj E-mail

W dniu 7 listopada 2015 roku w Olkuszu rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów z udziałem 57 uczestników (18 dziewcząt i 39 chłopców). W zawodach zwyciężyli Zuzanna Kozioł (LUKS Skrzyszów) i Arkadiusz Kołos (UKS Rokicie Szczytniki). Limit do startu w II Grand Prix Polski Kadetów (Krosno, 4-6 grudnia 2015) posiadają Aleksandra Garb, Bartosz Sułkowski, Mateusz Zębala i Dawid Kosmal.

Do pobrania: wyniki i punktacja dziewcząt i chłopców.

Dostępna jest już lista rankingowa kadetek i kadetów po II WTK.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Kadetki:
1. KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
2. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
3. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
4. ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
5. GĄDEK Natalia (UKS Rokicie Szczytniki)
6. KITA Paulina (UKS Płomień Limanowa)
7. GACH Klaudia (KS Gorce Nowy Targ)
8. ADAMUS Paulina (CKiS Skawina)
9.-12. STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
KLIMCZAK Natalia (UKS Rokicie Szczytniki)
MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. ŻYDOWSKA Gabriela (MKS Tarnovia Tarnów)
KRUPA Natalia (KS Gorce Nowy Targ)
STROISZ Natasza (MKS Tarnovia Tarnów)
STASIOWSKA Julia (AS Progres Kraków)
17.-20. PACH Nikola (MLUKS Gulon Zakliczyn)
DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa)

Kadeci:
1. KOŁOS Arkadiusz (UKS Rokicie Szczytniki)
2. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
3. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
4. DZIEDZIC Piotr (UKS Rokicie Szczytniki)
5. GÓRECKI Wojciech (UKS Rokicie Szczytniki)
6. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
7. PAPIEŻ Filip (UKS Płomień Limanowa)
8. DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. PIECHNIK Dawid (UKS Płomień Limanowa)
KORCZAK Damian (UKS Rokicie Szczytniki)
SZCZEPAŃSKI Dominik (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KUTAJ Maksymilian (UKS Rokicie Szczytniki)
13.-16. BOGACZ Wojciech (MKS KSOS Kraków)
RESZKA Jakub (AS Progres Kraków)
PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
ANTECKI Patryk (LKS Piotrowice)
BARTNICKI Jakub (CKiS Skawina)
ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
RAK Sebastian (MLUKS Gulon Zakliczyn)
25.-32. WOJAS Bartłomiej (AS Progres Kraków)
KOWALKOWSKI Patryk (KS Gorce Nowy Targ)
PIASZCZYK Antoni (UKS Rokicie Szczytniki)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
MYSTEK Rafał (AS Progres Kraków)
KORNAŚ Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
CHMIELOWSKI Maciej (AS Progres Kraków)
33.-40. CICH Adrian (UKS Sokół Żabno)
STROISZ Nataniel (MKS Tarnovia Tarnów)
WÓJTOWICZ Jakub (MKS Radość Gorlice)
PANEK Szymon (UKS Sokół Żabno)
LEBIEST Damian (UKS Rokicie Szczytniki)
WYSOWSKI Jan (UKS Płomień Limanowa)
GOTFRYD Grzegorz (MKS Radość Gorlice)








Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

20.10 [Olkusz] I WTK Weteranów
20.10 [Bronowianka] Puchar Bronowic (open)
23-31.10 [Władysławowo] World Cadet Challenge
27.10 [Kraków] II WTK Seniorów
09.11 [Kraków] II WTK Młodzików
10.11 [Kraków] II WTK Kadetów
10.11 [Bronowianka] Puchar Bronowic (open)
17.11 [Olkusz] II WTK Juniorów
17.11 [Bronowianka] Puchar Bronowic (open)
24.11 [Bronowianka] Puchar Bronowic (open)

Zgłoszenia

I WTK Seniorów K M
I WTK Juniorów K M
I WTK Kadetów K M
I WTK Młodzików K M
I WTK Żaków K M

pozycjonowanie