Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia wtorek, 07 czerwca 2016
Wyniki III GP Solnego Miasta 2016 PDF Drukuj E-mail
Herb Wieliczki

W dniu 22 maja 2016 odbył się III turniej z cyklu Grand Prix Solnego Miasta. Na starcie stanęła rekordowa liczba zawodniczek i zawodników, gdyż w obu kategoriach wystartowały łącznie 74 osoby. We wszystkich turniejach w hali Solnego Miasta gościliśmy już łącznie 123 tenisistów amatorów.

W kategorii do lat 13 wystartowało 25 osób, a najliczniejszą grupę stanowili tenisiści z Tokarni, którzy stawili się w grupie aż 11 osób. W tej grupie zdecydowanie dominowały dziewczęta, a wszyscy pokazali już niemałe umiejętności. W zawodach zwyciężył Kacper Turecki przed Bartłomiejem Wojasem.

W kategorii powyżej lat 13 mieliśmy akcent międzynarodowy, gdyż wśród 49 zawodników w turnieju wystąpił zawodnik z Chin... Chang Tse. W swojej grupie zajął trzecie miejsce, które nie pozwoliło mu na awans do turnieju głównego. To świadczy o wysokim poziomie turnieju, który tym razem zakończył się zwycięstwem Arkadiusza Florka przed Damianem Korczakiem. W klasyfikacji generalnej nie nastąpiły większe zmiany i na czele znajdują się Bartłomiej Gala (do lat 13) i Dariusz Bochenek (powyżej lat 13). W klasyfikacji dziewcząt prowadzi Ola Gębarowska, a wśród kobiet Emilia Zawadzka.

Kolejny turniej odbędzie się 26 czerwca (od godz. 9:30 grupa młodsza, od 11.30 grupa starsza). Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania: klasyfikacja po III GP.

wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

20.04 10:00 [Czchów] IMW Kadetów
21.04 10:00 [Kraków (CSiR Politechniki - Czyżyny)] Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
21.04 10:00 [Wiśniowa] IMW Juniorów
28.04 10:00 [Olkusz] Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa
28.04 10:00 [Olkusz] DMW Młodzików
28.04 10:00 [Olkusz] DMW Kadetów