Skip to content
 
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia wtorek, 22 listopad 2016
Rozgrywki Pucharu Polski 16/17 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Prezentujmy wyniki rozgrywek Puchar Polski mężczyzn na szczeblu wojewódzkim w sezonie 2016/2017. Rozgrywki prowadzone są systemem bezpośredniej eliminacji (pucharowym), rozgrywany jest jeden mecz. Początek zmagań zaplanowany jest na 30 listopada 2016, finał na początku marca 2017.

I runda:
1. MLUKS Gulon Zakliczyn - LZS Solidarni Mędrzechów 3:4
2. TKS Opoka Trzebinia - LKS Victoria Nidek 4:1
3. KS Talar Team Szczawa - KS Spektrum-Karpol Słopnice II 4:1
4. KS Gorce Nowy Targ II - LKS Dobrzanka Dobra 4:1
5. KS Łęgi Nowa Biała - KS Spektrum-Karpol Słopnice I 0:4
6. KS Bronowianka Kraków - PKS Jakub Więcławice Stare WO
7. UKS Rokicie Szczytniki II - KS Podwawelski Kraków II 0:4
8. Dorbud-Rokicie Szczytniki I - KS Górnik Wieliczka 4:1

II runda:
A UKS Villa Verde Olesno - LUKS Galux Skrzyszów II 4:2
B LZS Solidarni Mędrzechów - LUKS Galux Skrzyszów I 1:4
C LKS Olmex Piotrowice - KTS Victoria Spytkowice 4:0
D TKS Opoka Trzebinia - ULKS Lachowice 0:4
E KS Gorce Nowy Targ I - KS Talar Team Szczawa 4:0
F KS Gorce Nowy Targ II - KS Spektrum-Karpol Słopnice I 1:4
G KS Bronowianka Kraków - KS Podwawelski Kraków II 4:2
H Dorbud-Rokicie Szczytniki I - Witmar-Podwawelski Kraków I 1:4

Ćwierćfinały:
I UKS Villa Verde Olesno - LUKS Galux Skrzyszów I 4:0
II LKS Olmex Piotrowice - ULKS Lachowice 0:4
III KS Gorce Nowy Targ I - KS Spektrum-Karpol Słopnice I 4:1
IV KS Bronowianka Kraków - Witmar-Podwawelski Kraków I 4:1

Półfinały:
UKS Villa Verde Olesno - ULKS Lachowice 4:0
KS Gorce Nowy Targ I - KS Bronowianka Kraków 2:4

Finał:
UKS Villa Verde Olesno - KS Bronowianka Kraków 17.03.2017 15:45

Drużyna gospodarzy oznaczono jest czcionką podkreśloną, drużyna uzyskująca awans do następnej rundy czcionką pogrubioną.

Do pobrania: drabinka w formacie Pdf, protokół meczu.

Zmieniony ( piątek, 17 marzec 2017 )
 
dalej »

Najbliższe zawody

25.03 09:30 Gdów I Grand Prix
26.03 Kraków IMW Młodzików
02.04 Kraków DMW Juniorów
02.04 Kraków III WTK Skrzatów
02.04 Kraków EWMPJ
04.04 Kraków FW Memoriału Grubby
08.04 09:30 Bronowianka XXV Mistrzostwa MTKKF
09.04 Kraków DMW Kadetów
09.04 Kraków DMW Młodzików
09.04 Kraków EWMPK

Zgłoszenia

IMW M K M

pozycjonowanie