Skip to content
 
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia niedziela, 08 styczeń 2017
Dominika Wołowiec i Tomasz Chyc wygrali III WTK Seniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 8 stycznia 2017 roku w Krakowie rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów z udziałem 50 uczestników (11 seniorek i 39 seniorów). W zawodach zwyciężyli Dominika Wołowiec (KS Bronowianka Kraków) i Tomasz Chyc (KS Podwawelski Kraków). Limit do startu w III Grand Prix Polski Seniorów (Łomża, 27-29 stycznia 2017) posiadają Katarzyna Galus i Aleksandra Falarz.

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Dostępna jest już lista rankingowa seniorek i seniorów po III WTK.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Seniorki:
1. WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
2. JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
3. PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
4. KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)
5. ŁEBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
6. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
7. PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
8. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
9.-10. GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
11.-12. ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)

Seniorzy:
1. CHYC Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
2. KACZOR Jan (KS Podwawelski Kraków)
3. BOLSĘGA Paweł (KS Spektrum Słopnice)
4. JABŁOŃSKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
5. KARMOLIŃSKI Maciej (KS Bronowianka Kraków)
6. GÓRECKI Wojciech (UKS Rokicie Szczytniki)
7. RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
8. KOŁODZIEJ Szymon (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. KONSTANTYN Paweł (KS Bronowianka Kraków)
CHUDOBA Piotr (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
KURCZYNA Łukasz (KS Górnik Wieliczka)
13.-16. BOGACZ Wojciech (MKS KSOS Kraków)
ZIMNICKI Tomasz (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
17.-24. MAGULSKI Damian (KS Spektrum Słopnice)
OSTANEK Michał (KS Podwawelski Kraków)
RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków)
PETKA Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)
PIEGZA Adrian (AS Progres Kraków)
GADAWSKI Adrian (KS Podwawelski Kraków)
KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)
ZALEWSKI Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)
25.-32. STRZAŁKA Marek (KS Podwawelski Kraków)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
LELEK Paweł (KS Górnik Wieliczka)
RESZKA Jakub (AS Progres Kraków)
WIERZBIŃSKI Marcin (AS Progres Kraków)
33.-40. WOJCIACZYK Antoni (YMCA Kraków)
PIETRZAK Antoni (UKS Orkan SP 5 Nowy Targ)
BRUZDA Rafał (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
LEWICKI Piotr (UKS Rokicie Szczytniki)
KOSIŃSKI Mateusz (KS Podwawelski Kraków)
MARCHEWKA Artur (KS Górnik Wieliczka)
BIEŃCZYCKI Łukasz (KS Podwawelski Kraków)
41.-48. GARYCKI Adrian (UKS Rokicie Szczytniki)
GŁĄB Damian (AS Progres Kraków)

Niesklasyfikowani:
CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS Olesno)
SZPILSKA Roksana (UKS Olesno)
LIS Daniel (UKS Olesno)
BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
DAWIDOWSKI Aleksander (UKS Olesno)
KOLIŃSKI Witold (KS Górnik Wieliczka)
TABOR Marcin (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

14.05 Tarnów III WTK Weteranów
20.05 Skawina IMW Skrzatów
20.05 Skawina EWMPŻ
21.05 Frysztak Pro-Familia Cup
21.05 Skawina Memoriał S. Guzika
26-28.05 Ożarowice MMP Weteranów
28.05 Gdów IMW Żaków
03.06 Mędrzechów IMW Weteranów
10-11.06 Sopot Finał Memoriału Grubby
17-18.06 Kraków IMPŻ

Zgłoszenia

IMW K K M
IMW J K M

pozycjonowanie