Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 10 kwiecień 2017
KS Gorce Nowy Targ i UKS Płomień Limanowa zdobyli tytuły DMW Młodzików PDF Drukuj E-mail

W dniu 9 kwietnia 2017 roku w Krakowie rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Województwa Małopolskiego w tenisie stołowym. W zawodach zwyciężyli KS Gorce Nowy Targ I (młodziczki) i UKS Płomień Limanowa (młodzicy). Limit do startu w Mistrzostwach Polski Młodzików (Krosno, 4-7 maja 2017) posiadają KS Gorce Nowy Targ I, KS Bronowianka Kraków I (młodziczki) i UKS Płomień Limanowa (młodzicy). Awans wywalczyły drużyny UKS Rokicie Szczytniki I (młodziczki) i KS Gorce Nowy Targ I (młodzicy).

Do pobrania: wyniki i kolejność młodziczek i młodzików.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Młodziczki:
1. KS Gorce Nowy Targ I (MAŁYSIAK Kamila, CYRWUS Anna)
2. KS Bronowianka Kraków I (SKUBA Emilia, SYRDA Zuzanna)
3. UKS Rokicie Szczytniki I (GUZIK A., MALARCZYK M.)
4. KS Gorce Nowy Targ II (ŚCIESZKA Karolina, MENSFELD Natalia)
5. KS Bronowianka Kraków II (BRUZDA Julia, KOPACKA Anna)
6. UKS Tornado Waksmund (KORCZAK Natasza, KOLASA Iwona, KOCZAŁKO Oliwia)
7. UKS Rokicie Szczytniki II (FILIPEK Angelika, GAJ Milena)
8. KS Szczawa Szczawa (MATUSIEWICZ Z., MIKOŁAJCZYK Z.)

Młodzicy:
1. UKS Płomień Limanowa (KOSMAL Dawid, SAWCZAK M., SUŁKOWSKI K.)
2. KS Gorce Nowy Targ I (KOWALKOWSKI M., KLAG Wiktor)
3. UKS Rokicie Szczytniki (KUCHARSKI M., TURECKI Kacper, WCISŁO Konrad, TURECKI Jakub)
4. LKS Piotrowice (PIEKARCZYK M., ŻYDEK Robert)
5. UKS Zarabie Myślenice (KUZIO Maciej, KUS Mariusz)
6. TKKF Dobczyce (BAJER Grzegorz, NOWAK Jakub, ZAJĄC Kacper)
7.-8. KS Bronowianka Kraków (KOPACKI Paweł, ANDRZEJAK K.)
UKS Olesno (PROCHAZKA P., TOBIASZ Szymon)
9.-12. KS Górnik Wieliczka (PASZEK Hubert, MIĘKINA Hubert, KMITA Kamil)
MLUKS Gulon Zakliczyn (MARTYKA B., JASNOS Filip)
AS Progres Kraków (WOJAS B., KRAMARZ Mikołaj, POJASEK Wojciech)
MKS Skawa Wadowice I (GAŁUSZKA Paweł, WCISŁO Patryk)
13.-16. KS Gorce Nowy Targ II (KWIATKOWSKI K., ZANIEWSKI F.)
MKS KSOS Kraków (BOGACZ Wojciech, MAJDAK Rafał, JAWORSKI Jeremi)
UKS Sokół Żabno (BARSZCZ Dominik, STAWARA Krystian)
17.-20. MKS Radość Gorlice (JUSZYŃSKI R., POTOK Dawid)
KS Szczawa II (KURZEJA Dariusz, JANCZURA Miłosz)
KS Szczawa I (RAINFUS Dawid, OPYD Kamil)
MKS Skawa Wadowice II (MACIEJCZYK P., RAJDA Karol)
21.-24. KS Szczawa IV (MIKOŁAJCZYK Ł., DUDA Kamil)
KS Szczawa III (BŁASZCZYK Ł., WĄCHAŁA B.)

Niesklasyfikowani:
UKS Kontra Rączna (KUĆ Grzegorz, GALA Dawid)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

02.07 10:00 Tarnów Memoriał S. Dychtonia
08-09.07 Biecz 4. MMP Sędziów
23.07 09:30 Gdów IV Grand Prix
05.08 Mędrzechów Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły

pozycjonowanie