Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia wtorek, 16 maj 2017
Awanse, spadki i baraże ligowe 2016/2017 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Podajemy rozstrzygnięcia dotyczące awansów, spadków i barażów w poszczególnych ligach.

I liga mężczyzn
baraż o utrzymanie w I lidze: Witmar-Podwawelski Kraków - KUKS Remus Kościerzyna 4:6 i 4:6 (13 i 27 maja)
baraż o awans do I ligi: KS Gorce Nowy Targ - IKTS Start Zduńska Wola 5:5 i 4:6 (3 i 10 czerwca)
spadek z I ligi: Witmar-Podwawelski Kraków

II liga mężczyzn
awans do II ligi: UKS Zarabie Myślenice, GMKS Strzelec-Pegaz Frysztak II

turniej barażowy o II ligę: ULKS Lachowice, UKS Orkan SP 5 Nowy Targ, UKS Olimp Łęki Dukielskie (Nowy Targ, 25.06.2017)
UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - ULKS Lachowice 2:8
UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - UKS Olimp Łęki Dukielskie 4:6
ULKS Lachowice - UKS Olimp Łęki Dukielskie 7:3
Kolejność: 1. ULKS Lachowice, 2. UKS Olimp Łęki Dukielskie, 3. UKS Orkan SP 5 Nowy Targ

spadek z II ligi: KS Podwawelski Kraków II, KU AZS Politechnika Rzeszów III, UKS Villa Verde Olesno II

III liga
awans do III ligi: GSWAL Bogdański Grybów, KS Gorce Nowy Targ III
baraż o III ligę: KS Górnik Wieliczka - KS Start Nowy Sącz 5:9 oraz 3:11 (21 maja g. 12:30 i 4 czerwca g. 11:00)
spadek z III ligi: LKS Olmex Piotrowice, UKS Polfin Oświęcim, UKS Villa Verde Olesno III, TG Sokół Brzesko

IV liga grupa wschodnia
awans do IV ligi: LUKS Lipie Lipie, MKS Tarnovia Tarnów
baraż o IV ligę: GSWAL Bogdański Grybów II - LUKS Galux Skrzyszów IV 8:6 i 3:11 (rewanż 10 czerwca)
spadek z IV ligi: UKS SP 1 Tarnów, TG Sokół Brzesko II, LKS Vocovia Wokowice

IV liga grupa zachodnia
awans do IV ligi: AS Progres Kraków, LKS Olmex Piotrowice III
baraż o IV ligę: UKS Zarabie Myślenice II - KS Gorce Nowy Targ V 13:1 i 11:3 (30 maja i 8 czerwca)
spadek z IV ligi: KS Bronowianka Kraków II, UKS Rokicie Szczytniki II, KS Cracovia 1906 Kraków, TKS Opoka Trzebinia

V liga rejon Kraków
awans do V ligi: LKS Wisła Rząska, AS Progres Kraków II spadek z V ligi: KS Jordan Kraków, SSL Wielmożanka Wielmoża, MKS KSOS Kraków III, PKS Porta Kraków II

Gospodarze pierwszych dwumeczów meczów barażowych są wymienieni na pierwszym miejscu. System rozgrywania meczów jak w lidze wyższej.

Zmieniony ( poniedziałek, 26 czerwiec 2017 )
 
dalej »

Najbliższe zawody

02.07 10:00 Tarnów Memoriał S. Dychtonia
08-09.07 Biecz 4. MMP Sędziów
23.07 09:30 Gdów IV Grand Prix
05.08 Mędrzechów Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły

pozycjonowanie