Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia wtorek, 16 maj 2017
Wyniki III WTK Weteranów PDF Drukuj E-mail

W dniu 14 maja 2017 roku w Tarnowie na obiekcie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Weteranów 2016/2017 w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 47 zawodników grających w sześciu kategoriach wiekowych. Zawody otworzył Prezes Tarnowskiego Związku Tenisa Stołowego Adam Kieroński, zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III otrzymali puchary. Zawody zostały przeprowadzone w duchu sportowej rywalizacji i koleżeńskiej atmosferze, a poprowadził je sędzia Paweł Mazurek.

Dostępna jest już lista rankingowa weteranów po III WTK.

Pełna kolejność w poszczególnych kategoriach i zdjęcia:

Kategoria 40-49:
1. Flaumenhaft Jacek - MOSiR Krosno
2. Kieroński Adam - UKS Olesno
3. Kołodziejczyk Piotr - LUKS Burza Rogi
4. Pietrzak Krzysztof - LKS Dobrzanka Dobra
5. Furtak Krzysztof - LZS Mędrzechów
6. Tobiasz Andrzej - LZS Mędrzechów
7. Karaś Dariusz - LUKS Burza Rogi
8. Stańczyk Leszek - Łęki Górne
9.-10. Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarnów
Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarnów
11.-12. Florek Sławomir - Tarnów
Bochenek Mirosław - UKS Magnum Komice Wielkie
13.-14. Jasielski Marek - LUKS Skrzyszów
Angielski Bogdan - LKS Brzostowianka Brzostek
15. Dąbroś Józef - Borusowa

Kategoria 50-59:
1. Maciuszek Wiesław - KS Start Nowy Sącz
2. Borkowski Marek - KS Start Nowy Sącz
3. Motyka Tadeusz - UKS Olesno
4. Sobczak Krzysztof - KS Spektrum Słopnice
5. Woliński Zenon - LZS Mędrzechów
6. Andreasik Kazimierz - LKS Brzostowianka Brzostek
7. Wilk Andrzej - AZS Rzeszów
8. Bochenek Dariusz - UKS Magnum Komice Wielkie
9.-10. Rusek Andrzej - LZS Mędrzechów
Wojdyła Tadeusz - LKS Brzostowianka Brzostek
11.-12. Wach Andrzej - Tarnów
Ligęzka Aleksander - Dębica
13. Czupryna Andrzej - LZS Mędrzechów

Kategoria 60-64:
1. Gniewek Andrzej - UKS SP 1 Tarnów
2. Opioła Tomasz - LZS Mędrzechów
3. Para Eligiusz - LUKS Skrzyszów
4. Stawarz Janusz - Tarnów
5. Waz Józef - GSWAL Tarasek Grybów
6. Król Stanisław - LKS Brzostowianka Brzostek
7. Szmyd Zygmunt - LUKS Skrzyszów
8. Kocoł Piotr - Tarnów
9. Kostecki Andrzej - UKS Jola Kraków

Kategoria 65-69:
1. Kania Jan - LUKS Skrzyszów
2. Urbański Adam - KS Spektrum Słopnice
3. Pitala Stanisław - KS Turbacz Mszana Dolna
4. Pyzik Stanisław - UKS Królewski Biecz
5. Koniuch Jan - Rzeszów

Kategoria 70-74:
1. Opiela Bronisław - UKS Królewski Biecz
2. Krzywak Stanisław - Wierzchosławice
3. Libuszowski Janusz - UKS Królewski Biecz

Kategoria 75+:
1. Worek Jan - Rzeszów
2. Pelczar Wacław - Biecz

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

16.12 Gdów IX Grand Prix
16.12 10:00 Raciborowice I GP Gminy
17.12 Bronowianka Memoriał M. Wróblewskiego
30.12 Mędrzechów Turniej noworoczny
07.01 Kraków III WTK Seniorów
21.01 Piotrowice II WTK Skrzatów
28.01 Kraków III WTK Młodzików
03.02 Mędrzechów II WTK Weteranów
03.02 Kraków EWIMP
04.02 Kraków III WTK Juniorów

Zgłoszenia

I WTK Skrzatów K M
II WTK Żaków K M
II WTK Młodzików K M
II WTK Kadetów K M
II WTK Juniorów K M
II WTK Seniorów K M

pozycjonowanie