Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia sobota, 20 maj 2017
Zuzanna Bezak i Maksymilian Jachym zdobyli tytuły Mistrzów Województwa Skrzatów PDF Drukuj E-mail

W dniu 20 maja 2017 roku w Skawinie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Skrzatek i Skrzatów Województwa Małopolskiego w tenisie stołowym z udziałem 35 uczestników (11 dziewcząt i 24 chłopców). W zawodach zwyciężyli Zuzanna Bezak i Maksymilian Jachym. Oprócz tego rozegrano dodatkowo turnieje gry podwójnej.

Do pobrania: wyniki i punktacja w kategoriach skrzatek, skrzatów.

Dostępna jest już lista rankingowa skrzatek i skrzatów po IMW.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Gra pojedyncza skrzatek:
1. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
2. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
3.-4. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
5. MROCZKA Ala (KS Gorce Nowy Targ)
6. TELUK Amelia (LKS Piotrowice)
7. KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)
8. NOWOBILSKA Izabela (KS Gorce Nowy Targ)
9.-10. UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków)
KONSTANTYN Kaja (niestowarzyszony)
13.-14. PIEGZA Izabela (AS Progres Kraków)

Gra pojedyncza skrzatów:
1. JACHYM Maksymilian (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
2. WIŚNIOWSKI Michał (TKKF Dobczyce)
3.-4. KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
KOSIŃSKI Hubert (CKiS Skawina)
5. GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
6. NIEWIARA Adrian (niestowarzyszony)
7. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
8. PIRÓG Paweł (AS Progres Kraków)
9.-12. MARCHEWKA Rafał (KS Górnik Wieliczka)
UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków)
KANOWNIK Kajetan (niestowarzyszony)
TURECKI Jakub (UKS Rokicie Szczytniki)
13.-16. PIWOWARCZYK Sebastian (TKKF Dobczyce)
MARKIEWICZ Michał (AS Progres Kraków)
STACHEL Artur (UKS Rokicie Szczytniki)
SIUDAK Ignacy (UKS Rokicie Szczytniki)
17.-20. MATYASIK Mikołaj (AS Progres Kraków)
PILCH Hubert (UKS Rokicie Szczytniki)
KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
KRAKOWSKI Sebastian (MLUKS Gulon Zakliczyn)
21.-24. TOPORKIEWICZ Kamil (TKKF Dobczyce)
STACHEL Bartłomiej (UKS Rokicie Szczytniki)
25.-28. SIECZKOWSKI Jakub (niestowarzyszony)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)

Niesklasyfikowani:
DRAGAN Marta (AS Progres Kraków)
WARZECHA Ida (KS Gorce Nowy Targ)
RESZKA Adam (AS Progres Kraków)
PUSTUŁA Mateusz (niestowarzyszony)

Gra podwójna skrzatek:
1. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)/GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
2. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)/TELUK Amelia (LKS Piotrowice)
3.-4. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)/MROCZKA Ala (KS Gorce Nowy Targ)
KONSTANTYN Kaja (niestowarzyszony)/UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków)
5.-8. KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)/NOWOBILSKA Izabela (KS Gorce Nowy Targ)

Gra podwójna skrzatów:
1. JACHYM Maksymilian (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)/NIEWIARA Adrian (niestowarzyszony)
2. WIŚNIOWSKI Michał (TKKF Dobczyce)/PIWOWARCZYK Sebastian (TKKF Dobczyce)
3.-4. KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
TURECKI Jakub (UKS Rokicie Szczytniki)/MARCHEWKA Rafał (KS Górnik Wieliczka)
5.-8. KOSIŃSKI Hubert (CKiS Skawina)/UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków)
PILCH Hubert (UKS Rokicie Szczytniki)/STACHEL Bartłomiej (UKS Rokicie Szczytniki)
MARKIEWICZ Michał (AS Progres Kraków)/MATYASIK Mikołaj (AS Progres Kraków)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)/KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
9.-16. KRAKOWSKI Sebastian (MLUKS Gulon Zakliczyn)/KANOWNIK Kajetan (niestowarzyszony)
TOPORKIEWICZ Kamil (TKKF Dobczyce)/SIUDAK Ignacy (UKS Rokicie Szczytniki)

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

26-27.08 Kraków Memoriał J. Błaszczaka
29.08 17:00 Koźmice Wlk. XIII OTTS
29.09-01.10 Kraków 1. GPP Młodzików