Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 22 maj 2017
Sukcesy w MPK (OOM) 2017 PDF Drukuj E-mail

W dniach 18-21 maja 2017 roku w Drzonkowie rozegrano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów w tenisie stołowym (w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży), w których wzięło udział 6 zawodniczek, 7 zawodników, 2 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców z naszego województwa. Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci, zdobywając pięć medali: para Zuzanna Kowalczyk / Martyna Stachniak (gra podwójna - srebro), Zuzanna Kowalczyk (gra pojedyncza - brąz), para Zuzanna Kozioł / Dominika Gilewska (gra podwójna - brąz), para Szymon Kolasa / Wojciech Górecki (gra podwójna - brąz) i para Szymon Kolasa / Zuzanna Kowalczyk (gra podwójna mieszana - brąz). Dostępna jest już końcowa lista rankingowa po IMW/IMP. Miejsca wszystkich drużyn i zawodników z naszego województwa:

Gra drużynowa kadetek:
5.-8. LUKS Skrzyszów (KOZIOŁ Zuzanna, KASPRZYK Michalina)
9.-16. MKS TARNOVIA Tarnów (ŻYDOWSKA Weronika, STROISZ Natasza)

Gra drużynowa kadetów:
5.-8. UKS ROKICIE Szczytniki (GÓRECKI Wojciech, KUTAJ Maksymilian)
9.-16. KS GORCE Nowy Targ (KOLASA Szymon, DŁUGOPOLSKI Grzegorz)
25.-32. LKS Piotrowice (WODNIAK Kamil, BODNAR Michał)
25.-32. KS BRONOWIANKA Kraków (KNAGA Łukasz, KUSIAK Franciszek)

Gra pojedyncza kadetek:
3.-4. KOWALCZYK Zuzanna (KS GORCE Nowy Targ)
195 17.-24. KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów)
17.-24. ZAJĄC Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
33.-48. ŻYDOWSKA Weronika (MKS TARNOVIA Tarnów)
33.-48. STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
33.-48. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)

Gra pojedyncza kadetów:
9.-12. KOLASA Szymon (KS GORCE Nowy Targ)
13.-16. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
17.-24. GÓRECKI Wojciech (UKS ROKICIE Szczytniki)
25.-32. KUTAJ Maksymilian (UKS ROKICIE Szczytniki)
25.-32. KNAGA Łukasz (KS BRONOWIANKA Kraków)
33.-48. RESZKA Jakub (AS PROGRES Kraków)
49.-64. DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS GORCE Nowy Targ)

Gra podwójna kadetek:
2. KOWALCZYK Zuzanna / STACHNIAK Martyna (MLKS NURT Przemyśl)
3.-4. GILEWSKA Dominika (niestowarzyszony) / KOZIOŁ Zuzanna
5.-8. STASZCZAK Zuzanna / PUZIO Wiktoria (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
9.-16. KASPRZYK Michalina / ZAJĄC Anna
9.-16. TROCHIMIUK Katarzyna (KS SPÓJNIA Warszawa) / ŻYDOWSKA Weronika

Gra podwójna kadetów:
3.-4. KOLASA Szymon / GÓRECKI Wojciech
5.-8. SUŁKOWSKI Bartosz / DZIUBA Patryk (KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów)
9.-16. KUTAJ Maksymilian / CHŁODNICKI Piotr (KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów)
17.-32. GWIZDON Oliwer / KNAGA Łukasz
17.-32. DŁUGOPOLSKI Miłosz / RESZKA Jakub

Gra podwójna mieszana:
3.-4. KOLASA Szymon / KOWALCZYK Zuzanna
9.-16. SUŁKOWSKI Bartosz / GILEWSKA Dominika
9.-16. GÓRECKI Wojciech / KOZIOŁ Zuzanna
17.-32. KNAGA Łukasz / ZAJĄC Anna
17.-32. LASOTA Marcin (MUKS JEDYNKA Pszów) / STASZCZAK Zuzanna
17.-32. CZOSNEK Arkadiusz (KTS Sandomierz) / ŻYDOWSKA Weronika
17.-32. KUTAJ Maksymilian / KASPRZYK Michalina
17.-32. RESZKA Jakub / KRAWCZYK Kinga

 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

I WTK Seniorów K M
I WTK Żaków K M
I WTK Kadetów K M
I WTK Młodzików K M
I WTK Juniorów K M

pozycjonowanie