Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 29 maj 2017
Aleksandra Guzik i Kacper Turecki zdobyli tytuły Mistrzów Województwa Żaków PDF Drukuj E-mail

W dniu 28 maja 2017 roku w Gdowie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Żaczek i Żaków w tenisie stołowym z udziałem 38 uczestników (17 dziewcząt i 21 chłopców). W zawodach zwyciężyli: Aleksandra Guzik, Kacper Turecki oraz pary Zuzanna Syrda/Kopacka Anna i Kacper Turecki/Wiktor Klag.

O awans na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków zawodniczki i zawodnicy grali 20 maja 2017. Awans uzyskali Oliwia Koczałko, Zuzanna Bezak, Adam Stochel i Michał Kowalczyk. Natomiast limit do startu w Mistrzostwach Polski (Kraków, 17-18 czerwca 2017) na podstawie rankingu posiadają Kacper Turecki, Robert Żydek, Wiktor Klag, Karol Broszkiewicz, Aleksandra Guzik, Zuzanna Syrda i Natasza Korczak.

Do pobrania: wyniki i punktacja w kategoriach żaczek, żaków.

Dostępna jest już lista rankingowa żaczek i żaków po IMW.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Gra pojedyncza żaczek:
1. GUZIK Aleksandra (UKS Rokicie Szczytniki)
2. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
KORCZAK Natasza (UKS Tornado Waksmund)
5. KOCZAŁKO Oliwia (UKS Tornado Waksmund)
6. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
7. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
8. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
9.-12. FRANCIOTTI Giorgia (KS Gorce Nowy Targ)
GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
SALAWA Nicola (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)
13.-16. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
KAMIŃSKA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
17.-20. KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)

Gra pojedyncza żaków:
1. TURECKI Kacper (UKS Rokicie Szczytniki)
2. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
ŻYDEK Robert (LKS Piotrowice)
5. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
6. BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
7. KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
8. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
9.-12. WCISŁO Patryk (MKS Skawa Wadowice)
BĄCIO Konrad (UKS Płomień Limanowa)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
NAGEL Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
13.-16. GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków)
MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)
TURECKI Jakub (UKS Rokicie Szczytniki)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
SIKOŃ Maciej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KOBYLARCZYK Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KRAKOWSKI Sebastian (MLUKS Gulon Zakliczyn)
CHRYK Kornel (MLUKS Gulon Zakliczyn)

Niesklasyfikowani:
PILCH Hubert (UKS Rokicie Szczytniki)

Gra podwójna żaczek:
1. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)/KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
2. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)/SALAWA Nicola (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
3.-4. GUZIK Aleksandra (UKS Rokicie Szczytniki)/KORCZAK Natasza (UKS Tornado Waksmund)
KOCZAŁKO Oliwia (UKS Tornado Waksmund)/KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
5.-8. FRANCIOTTI Giorgia (KS Gorce Nowy Targ)/LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)/KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)
FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)/GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)/KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)

Gra podwójna żaków:
1. TURECKI Kacper (UKS Rokicie Szczytniki)/KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
2. ŻYDEK Robert (LKS Piotrowice)/BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
3.-4. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)/BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)/STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
5.-8. CHRYK Kornel (MLUKS Gulon Zakliczyn)/BĄCIO Konrad (UKS Płomień Limanowa)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)/GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
WCISŁO Patryk (MKS Skawa Wadowice)/GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków)
NAGEL Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)/KOBYLARCZYK Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
9.-16. SIKOŃ Maciej (MLUKS Gulon Zakliczyn)/KRAKOWSKI Sebastian (MLUKS Gulon Zakliczyn)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)/KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

16.12 Gdów IX Grand Prix
16.12 10:00 Raciborowice I GP Gminy
17.12 Bronowianka Memoriał M. Wróblewskiego
30.12 Mędrzechów Turniej noworoczny
07.01 Kraków III WTK Seniorów
21.01 Piotrowice II WTK Skrzatów
28.01 Kraków III WTK Młodzików
03.02 Mędrzechów II WTK Weteranów
03.02 Kraków EWIMP
04.02 Kraków III WTK Juniorów

Zgłoszenia

I WTK Skrzatów K M
II WTK Żaków K M
II WTK Młodzików K M
II WTK Kadetów K M
II WTK Juniorów K M
II WTK Seniorów K M

pozycjonowanie