Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 29 maj 2017
Wyniki VI Memoriału Sylwestra Guzika PDF Drukuj E-mail

Dnia 21 maja 2017 w Skawinie odbył się już VI Memoriał Sylwestra Guzika, upamiętniający tę wybitną postać małopolskiego tenisa stołowego. Pełna kolejność i zdjęcia:

Młodziczki:
1. Cyrwus Anna (KS GORCE NOWY TARG)
2. Małusiak Kamila (KS GORCE NOWY TARG)
3. Guzik Aleksandra (UKS ROKICIE SZCZYTNIKI)
4. Mensfeld Natalia (KS GORCE NOWY TARG)
5. Bajer Emilia (TKKF DOBCZYCE)
6. Ścieszka Karolina (KS GORCE NOWY TARG)
7. Tuleja Natalia (CKiS SKAWINA)

Młodzicy:
1. Kowalkowski Maciej (KS GORCE NOWY TARG)
2. Piekarczyk Michał (ULKS PIOTROWICE)
3. Kuć Grzegorz (UKS KONTRA RĄCZNA)
4. Wcisło Konrad (UKS ROKICIE SZCZYTNIKI)
5. Bartnicki Jakub (CKiS SKAWINA)
Kopacki Paweł (KS GORCE NOWY TARG)
7. Kuzio Maciej (UKS ZARABIE MYŚLENICE)
Wojas Bartłomiej (AS PROGRES)
9. Kwiatkowski Kacper (KS GORCE NOWY TARG)
Siedleczka Szymon (MKS KSOS KRAKÓW)
Maciejczyk Paweł (MKS SKAWA WADOWICE)
Gala Dawid (UKS KONTRA RĄCZNA)
13. Dąbek Michał (MKS KSOS KRAKÓW)
Polański Andrzej (MKS KSOS KRAKÓW)
Mirewicz Igor (CKiS SKAWINA)

Kadetki:
1. Adamus Paulina (CKiS SKAWINA)

Kadeci:
1. Wodniak Kamil (ULKS PIOTROWICE)
2. Robak Wiktor (MKS KSOS KRAKÓW)
3. Różański Damian (KS GORCE NOWY TARG)
4. Gala Bartłomiej (UKS KONTRA RĄCZNA)
5. Broszkiewicz Łukasz (ULKS PIOTROWICE)
Kowalkowski Patryk (KS GORCE NOWY TARG)
7. Bodnar Michał (ULKS PIOTROWICE)
Jędrzejczyk Oskar (MKS SKAWA WADOWICE)
9. Marchewka Kamil (MKS KSOS KRAKÓW)
Adamus Paulina (CKiS SKAWINA)

Open:
1. Klag Tomasz (KS GORCE NOWY TARG)
2. Zakrzyński Dominik (UKS ZARABIE MYŚLENICE)
3. Pietrańczyk Jakub (UKS POLFIN OŚWIĘCIM)
4. Królikowski Bartosz (KS GORCE NOWY TARG)
5. Petka Krzysztof (KS PODWAWELKI KRAKÓW)
Garb Aleksandra (KS GORCE NOWY TARG)
7. Piegza Adrian (AS PROGRES KRAKÓW)
Pietrzyk Marcin (UKS JOLA KRAKÓW)
9. Kowalkowski Maciej (KS GORCE NOWY TARG)
Klag Wiktor (KS GORCE NOWY TARG)
Piąstka Michał (UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE)
Wojdyła Dominik (UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE)
13. Radek Arkadiusz (MKS KSOS KRAKÓW)
Kubic Marcin (MKS KSOS KRAKÓW)
Bodnar Michał (LKS OLMEX PIOTROWICE)
Wodniak Kamil (ULKS PIOTROWICE)
17. Talaga Samuel (UKS ZARABIE MYŚLENICE)
Dźwig Andrzej (UKS ZARABIE MYŚLENICE)
Perek Nikodem (MKS KSOS KRAKÓW)
Małysiak Kamila (KS GORCE NOWY TARG)
Broszkiewicz Kamil (ULKS PIOTROWICE)
Mensfeld Natalia (KS GORCE NOWY TARG)
Bartnicki Jakub (CKiS SKAWINA)
Bruzda Rafał (UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE)
25. Staniszewski Krzysztof (UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE)
Kosiński Mateusz (CKiS SKAWINA)
Szczebak Jerzy (KS BRONOWIANKA KRAKÓW)
Boryniec Michał (NIESTOWARZYSZONY)
Cyrwus Anna (KS GORCE NOWY TARG)
Klag Franciszek (KS GORCE NOWY TARG)
Papus Iwan (NIESTOWARZYSZONY)
Broszkiewicz Łukasz (ULKS PIOTROWICE)
33. Kopacki Paweł (KS BRONOWIANKA KRAKÓW)
Ścieżka Karolina (KS GORCE NOWY TARG)
Kwiatkowski Kacper (KS GORCE NOWY TARG)
Bezak Zuzanna (CKiS SKAWINA)
Kopacka Anna (KS BRONOWIANKA KRAKÓW)
Zając Jacek (MKS KSOS KRAKÓW)
Kolasa Iwona (UKS TORNADO WAKSMUND)

 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

I WTK Seniorów K M
I WTK Żaków K M
I WTK Kadetów K M
I WTK Młodzików K M
I WTK Juniorów K M

pozycjonowanie