Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia wtorek, 06 czerwiec 2017
Wyniki II GP Gdowa PDF Drukuj E-mail
Herb gminy Gdów

W sobotę 27 maja 2017 roku odbyło w Gdowie II Grand Prix w tenisie stołowym. Tym razem wzięło w nim udział 68 uczestników, którzy przyjechali z wielu zakątków Małopolski. Bardzo liczna ekipa przyjechała z Tokarni, wystawiając do turnieju 8 osób. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych - do lat 15 i open. Zwycięzcy obu kategorii otrzymali nagrody rzeczowe.

W kategorii do lat 15 zwyciężył Dawid Trojanowski z Nowego Sącza, który w finale ograł Jakuba Nowaka z Dobczyc. Dzięki tej wygranej Dawid awansował na pierwsze miejsce w tej klasyfikacji. Wśród dziewcząt najlepiej spisała się Natalia Mensfeld z Nowego Targu, która objęła prowadzenie w tej kategorii wiekowej.

W kategorii open wystartowało 32 zawodników, a najlepszym okazał się ponownie Tomasz Zimnicki z Koźmic Wielkich. Pozwoliło mu to na umocnienie się w klasyfikacji generalnej turnieju. Wśród kobiet na prowadzeniu umocniła się Martyna Malarczyk z Trąbek.

Do tej pory w obu turniejach wystartowało już łącznie 113 zawodniczek i zawodników. Kolejny III turniej Grand Prix Gdowa odbędzie się 18 czerwca 2017.

Do Gdowa przyjechała spora grupa nowych graczy, co świadczy, że pierwszy z turniejów zebrał dobre opinie. Szkoda tylko, że do turnieju zgłosiło się niewielu mieszkańców gminy Gdów, do których ta propozycja głównie została skierowana. Może następnym razem znajdzie się więcej odważnych osób. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni, gdyż poziom gier był wysoki. Nie było większych niespodzianek, gdyż przeważnie wygrywali wyżej rozstawieni zawodnicy ? podsumował na gorąco turniej Wojciech Biernat.

Organizatorzy

Do pobrania: klasyfikacja po II GP.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

24.06 Skawina Memoriał S. Guzika
01.07 Tarnów Memoriał S. Dychtonia
07-08.07 Biecz MP Sędziów

Zgłoszenia

IMW Żaków K M
IMW Skrzatów K M

pozycjonowanie