Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia wtorek, 06 czerwiec 2017
Wyniki IMW Weteranów PDF Drukuj E-mail

W dniu 3 czerwca 2017 roku w Mędrzechowie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Weteranów 2016/2017 w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 40 zawodniczek i zawodników grających w pięciu kategoriach wiekowych.

Pełna kolejność w poszczególnych kategoriach i zdjęcia:

Kategoria 40-49:
1. Furtak Krzysztof (LZS Mędrzechów)
2. Kieroński Adam (UKS Olesno)
3.-4. Pietrzak Krzysztof (LKS Dobrzanka Dobra)
Gratkowski Jacek (UKS Jola Kraków)
5. Szczepański Andrzej (LZS Mędrzechów)
6. Tobiasz Andrzej (LZS Mędrzechów)
7. Florek Sławomir (Tarnów)
8. Stoszko Artur (UKS SP 1 Tarnów)
9. Błąkała Leszek (TG Sokół Brzesko)
10. Ząbkowski Mirosław (LZS Mędrzechów)
11. Gielarowski Mariusz (Łęki Dolne)
12. Mazurek Paweł (Tarnów)
13. Stoszko Marek (UKS SP 1 Tarnów)

Kategoria 50-59:
1. Maciuszek Wiesław (KS Start Nowy Sącz)
2. Sobczak Krzysztof (KS Spektrum Słopnice)
3.-4. Woliński Zenon (LZS Mędrzechów)
Wójtowicz Wojciech (TG Sokół Brzesko)
5. Glanowski Waldemar (Wolbrom)
6. Borkowski Marek (KS Start Nowy Sącz)
7. Rusek Andrzej (LZS Mędrzechów)
8. Kozioł Wiesław (LUKS Skrzyszów)
9. Miskowiec Jerzy (LKS Dobrzanka Dobra)
10. Zielińska Grażyna (TG Sokół Brzesko)
11. Bochenek Dariusz (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
12. Czupryna Andrzej (Mędrzechów)
13. Bulzak Jerzy (Świniarsko)

Kategoria 60-64:
1. Michałowski Wlodzimierz (KS Cracovia 1906 Kraków)
2. Opioła Tomasz (LZS Mędrzechów)
3. Waz Józef (GSWAL Tarasek Grybów)
4. Kostecki Andrzej (UKS Jola Kraków)
5. Szmyd Zygmunt (LUKS Skrzyszów)

Kategoria 65-69:
1. Dudek Adam (UKS Królewski Biecz Biecz)
2. Kania Jan (LUKS Skrzyszów)
3. Urbański Adam (KS Spektrum Słopnice)
4. Pitala Stanisław (KS Turbacz Mszana Dolna)
5. Pyzik Stanisław (UKS Królewski Biecz Biecz)

Kategoria 70-74 (z dołączoną 75+):
1. Opiela Bronisław (UKS Królewski Biecz Biecz)
2. Krzywak Stanisław (Wierzchosławice)
3.-4. Pelczar Wacław (Biecz)
Libuszowski Janusz (Biecz)

Gra podwójna w formule open:
1. Kieroński Adam / Furtak Krzysztof
2. Sobczak Krzysztof / Pietrzak Krzysztof
3.-4. Waz Józef / Błąkała Leszek
Maciuszek Wiesław / Borkowski Marek
5.-8. Dudek Adam / Glanowski Waldemar
Urbański Adam / Bulzak Jerzy
Opioła Tomasz / Szczepański Andrzej
Woliński Zygmunt / Ząbkowski Mirosław
9.-16. Gratkowski Jacek / Kozioł Wiesław
Stoszko Marek / Stoszko Artur
Kania Jan / Szmyd Zygmunt
Zielińska Grażyna / Wójtowicz Wojciech
Miśkowiec Jerzy / Pitala Stanisław
Rusek Andrzej / Tobiasz Andrzej
Czupryna Andrzej / Florek Sławomir

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
dalej »

Najbliższe zawody

02.07 10:00 Tarnów Memoriał S. Dychtonia
08-09.07 Biecz 4. MMP Sędziów
23.07 09:30 Gdów IV Grand Prix
05.08 Mędrzechów Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły

pozycjonowanie