Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 26 czerwiec 2017
Trzy medale w IMPŻ 2017 PDF Drukuj E-mail

W dniach 17-18 czerwca 2017 roku w Krakowie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków w tenisie stołowym, w których wzięło udział 5 zawodniczek i 7 zawodników z naszego województwa. Dobrze spisali się nasi reprezentanci, zdobywając trzy medale: Kacper Turecki (gra pojedyncza - brąz, gra podwójna - brąz) oraz Zuzanna Syrda (gra podwójna - srebro). Dostępna jest już końcowa lista rankingowa po IMW/IMP. Miejsca wszystkich zawodników z naszego województwa:

Gra pojedyncza żaczek:
5.-8. SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Kraków)
5.-8. GUZIK Aleksandra (UKS ROKICIE Szczytniki)
25.-32. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
25.-32. KORCZAK Natasza (UKS TORNADO Waksmund)
57.-64. KOCZAŁKO Oliwia (UKS TORNADO Waksmund)

Gra pojedyncza żaków:
3.-4. TURECKI Kacper (UKS ROKICIE Szczytniki)
9.-12. KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)
17.-20. ŻYDEK Robert (LKS Piotrowice)
25.-32. BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
41.-48. STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
49.-56. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
49.-56. KOWALCZYK Michał (KS GORCE Nowy Targ)

Gra podwójna żaczek:
2. SKWAREK Julia (GUKS PROSNA Wieruszów) / SYRDA Zuzanna
5.-8. PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (LUKS Chełmno) / BEZAK Zuzanna
5.-8. GUZIK Aleksandra / WACHOWIAK Klaudia (LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin)
9.-16. KORCZAK Natasza / KOCZAŁKO Oliwia

Gra podwójna żaków:
3.-4. TURECKI Kacper / PYŚK Damian (LKTS Luboń)
9.-16. BRUD Szymon (PKS KOLPING Jarosław) / KLAG Wiktor
17.-32. LUDWICZAK Bartosz (KS POLONIA Śmigiel) / KOWALCZYK Michał
17.-32. STOCHEL Adam / BAJER Grzegorz
17.-32. ŻYDEK Robert / BROSZKIEWICZ Karol

 
dalej »

Najbliższe zawody

04.03 Kraków DMW Młodzików
04.03 Kraków EWMPM
11.03 Nowy Targ III WTK Kadetów
17.03 Kraków III WTK Żaków
18.03 Kraków IMW Młodzików
25.03 Gdów III WTK Skrzatów
15.04 Kraków DMW Kadetów
15.04 Kraków DMW Juniorów
15.04 Kraków EWMPŻ
15.04 Kraków EWMPK

Zgłoszenia

IMW K M
III WTK Juniorów K M
EWMMP K M
EWIMP K  

pozycjonowanie