Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia wtorek, 11 lipiec 2017
Wyniki IV Memoriału Stanisława Dychtonia PDF Drukuj E-mail

Blisko 80 tenisistów stołowych wzięło udział w Memoriale Stanisława Dychtonia, który po raz czwarty odbył się w Tarnowie. Turniej był okazją do spotkania się zawodników, którzy na co dzień reprezentują kluby z regionu, a także formą upamiętnienia patrona rywalizacji - zmarłego przed czterema laty działacza, sędziego i popularyzatora tenisa stołowego.

Czwarta edycja memoriału odbyła się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie. Za przygotowanie i organizację turnieju odpowiadał Uczniowski Klub Sportowy, działający przy szkole, a także współorganizatorzy: Tarnowski Związek Tenisa Stołowego, Krakowski Związek Tenisa Stołowego oraz Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Tarnowie.

Pod okiem sędziego głównego Eligiusza Pary rywalizowali licznie przybyli reprezentanci klubów z regionu. Zawodniczki i zawodnicy mierzyli się w czterech kategoriach. Najlepsi otrzymali puchary oraz nagrody ufundowane przez rodzinę Stanisława Dychtonia i Kazimierza Skrzypka, prezesa Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, który przyglądał się rywalizacji.

W najmocniej obsadzonej kategorii tenisistów, którzy na co dzień występują w rozgrywkach I , II i III ligi, wygrał Daniel Lis, który reprezentował UKS Villa Verde Olesno. Dominik Gajewski reprezentujący LZS Solidarni Mędrzechów zdominował wszystkich i wygrywał w kategorii IV i V ligowców, których było aż 48. W rywalizacji wzięli też udział byli tenisiści oraz amatorzy. Najlepszą tenisistka okazała się Emilia Milówka ? Tarnów. A pośród tenisistów amatorów zwyciężył Florek Sławomir z Tarnowa przed Jakubem Dychtoniem, synem Patrona memoriału.

Do pobrania: wyniki.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

16.12 Gdów IX Grand Prix
16.12 10:00 Raciborowice I GP Gminy
17.12 Bronowianka Memoriał M. Wróblewskiego
30.12 Mędrzechów Turniej noworoczny
07.01 Kraków III WTK Seniorów
21.01 Piotrowice II WTK Skrzatów
28.01 Kraków III WTK Młodzików
03.02 Mędrzechów II WTK Weteranów
03.02 Kraków EWIMP
04.02 Kraków III WTK Juniorów

Zgłoszenia

I WTK Skrzatów K M
II WTK Żaków K M
II WTK Młodzików K M
II WTK Kadetów K M
II WTK Juniorów K M
II WTK Seniorów K M

pozycjonowanie