Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia sobota, 09 wrzesień 2017
Zuzia Syrda i Kacper Turecki wygrali I WTK Młodzików PDF Drukuj E-mail

W dniu 9 września 2017 roku w Krakowie rozegrano inauguracyjny z serii WTK turniej - I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików - z udziałem 45 uczestników (15 dziewcząt i 30 chłopców). W zawodach zwyciężyli Zuzanna Syrda (KS Bronowianka Kraków) i Kacper Turecki (UKS Gryf Gdów). Limit do startu w I Grand Prix Polski Młodzików (Kraków, 30 września-1 października 2017) posiadają Emilia Skuba, Anna Cyrwus, Klaudia Karczmarczyk, Karol Sułkowski i Miłosz Sawczak.

Do pobrania: wyniki i punktacja młodziczek i młodzików.

Dostępna jest już lista rankingowa młodziczek i młodzików po I WTK.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Młodziczki:
1. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
2. GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
3. KORCZAK Natasza (UKS Tornado Waksmund)
4. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
5. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
6. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
7. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
8. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
9.-10. BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
KOCZAŁKO Oliwia (UKS Tornado Waksmund)
11.-12. KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)
PATRYCJA Brzęk (MOKSiR Czchów)
13.-14. KAMIŃSKA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
15.-16. KLIMA Karolina (UKS Rokicie Szczytniki)

Młodzicy:
1. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
2. KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
3. KUZIO Maciej (UKS Zarabie Myślenice)
4. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
5. ŻYDEK Robert (LKS Piotrowice)
6. WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
7. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
8. ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
9.-12. GAŁUSZKA Paweł (MKS Skawa Wadowice)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
BĄCIO Konrad (UKS Płomień Limanowa)
BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
13.-16. MIĘKINA Hubert (UKS Gryf Gdów)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
17.-20. MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)
21.-24. MACIEJCZYK Paweł (MKS Skawa Wadowice)
WCISŁO Patryk (MKS Skawa Wadowice)
FRĄCZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
OLESIAK Marcin (UKS Płomień Limanowa)
25.-28. POJASEK Wojciech (MKS KSOS Kraków)
UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków)
GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków)
GALA Dawid (Siemacha Kraków)
29.-32. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

16.12 Gdów IX Grand Prix
16.12 10:00 Raciborowice I GP Gminy
17.12 Bronowianka Memoriał M. Wróblewskiego
30.12 Mędrzechów Turniej noworoczny
07.01 Kraków III WTK Seniorów
21.01 Piotrowice II WTK Skrzatów
28.01 Kraków III WTK Młodzików
03.02 Mędrzechów II WTK Weteranów
03.02 Kraków EWIMP
04.02 Kraków III WTK Juniorów

Zgłoszenia

I WTK Skrzatów K M
II WTK Żaków K M
II WTK Młodzików K M
II WTK Kadetów K M
II WTK Juniorów K M
II WTK Seniorów K M

pozycjonowanie