Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia środa, 27 wrzesień 2017
Zwycięstwo Dawida Kosmala w I GPP Kadetów PDF Drukuj E-mail
Logo PZTS

W dniach 22-24 września 2017 w Krośnie rozegrano I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów, w którym wzięło udział 24 zawodników z naszego województwa (12 dziewcząt i 12 chłopców). Na początek sezonu znakomity występ zanotował Dawid Kosmal (UKS Płomień Limanowa), wygrywając turniej kadetów. Serdecznie gratulujemy! Dobre pozycje wywalczyli również Szymon Kolasa (3. miejsce, KS Gorce Nowy Targ), Ilona Sztwiertnia (6. miejsce, KS Bronowianka Kraków) oraz Natalia Gąsior (8. miejsce, również Bronowianka), dzięki czemu uzyskali limit do II Grand Prix Polski (Wałbrzych, 24-26 listopada 2017).

Dostępna jest już lista rankingowa kadetek i kadetów po I WTK/GPP. Miejsca wszystkich zawodników z naszego województwa:

Kadetki:
6. SZTWIERTNIA Ilona (KS BRONOWIANKA Kraków)
8. GĄSIOR Natalia (KS BRONOWIANKA Kraków)
17. KOWALCZYK Zuzanna (KS GORCE Nowy Targ)
21.-24. SKUBA Emilia (KS BRONOWIANKA Kraków)
21.-24. CHWOJKO Jagoda (KS BRONOWIANKA Kraków)
41.-48. MAŁYSIAK Kamila (KS GORCE Nowy Targ)
41.-48. CYRWUS Anna (KS GORCE Nowy Targ)
57.-64. DOMITER Julia (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)

Kadeci:
1. KOSMAL Dawid (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
3.-4. KOLASA Szymon (KS GORCE Nowy Targ)
18. SAWCZAK Miłosz (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
25.-32. SUŁKOWSKI Karol (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
49.-56. KNAGA Łukasz (KS BRONOWIANKA Kraków)
49.-56. PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)

Oprócz tego udział w eliminacjach bez awansu do turnieju głównego wzięli:
KARCZMARCZYK Klaudia (niestowarzyszona)
SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Kraków)
KOPACKA Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
MALARCZYK Martyna (UKS ROKICIE Szczytniki)
BOGACZ Wojciech (KS BRONOWIANKA Kraków)
KOWALKOWSKI Maciej (KS GORCE Nowy Targ)
GALA Bartłomiej (SIEMACHA Kraków)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
KOPACKI Paweł (KS BRONOWIANKA Kraków)
WAŚNIOWSKI Oliwier (UKS ROKICIE Szczytniki)

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

07.10 Kraków I WTK Żaków
12-14.10 Kraków 1. GPP Kadetów
27.10 Gdów FW MOG
28.10 Gdów VIII Grand Prix
03.11 Kraków II WTK Młodzików
04.11 Kraków II WTK Juniorów
06.11 Pierzchów FW DTU
10.11 Olkusz II WTK Kadetów
18.11 Kraków II WTK Seniorów
18.11 Gdów IX Grand Prix

Zgłoszenia

I WTK Młodzików K M
I WTK Juniorów K M
I WTK Kadetów K M
I WTK Seniorów K M
I WTK Żaków K M

pozycjonowanie