Skip to content
Start
Dodane przez: Pawe Murzewski dnia poniedzia貫k, 02 pa寮ziernik 2017
Podium Emilii Skuby i Mi這sza Sawczaka w I GPP M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniach 29 wrze郾ia-1 pa寮ziernika 2017 w Krakowie rozegrano I Grand Prix Polski M這dziczek i M這dzik闚, w kt鏎ym wzi窸o udzia 37 zawodnik闚 z naszego wojew鏚ztwa (13 dziewcz徠 i 24 ch這pc闚). Miejsca na podium wywlczy豉 dw鎩ka zawodnik闚 z naszego wojew鏚ztwa - Emilia Skuba (KS Bronowianka Krak闚) i Mi這sz Sawczak (UKS P這mie Limanowa) stan瘭i na najni窺zym stopniu podium. Serdecznie gratulujemy! Dobre pozycje wywalczyli r闚nie Anna Cyrwus (5. miejsce, KS Gorce Nowy Targ), Aleksandra Guzik (7. miejsce, UKS Gryf Gd闚), Klaudia Karczmarczyk (14. miejsce, niestowarzyszona) oraz Karol Su趾owski (5. miejsce, UKS P這mie Limanowa), dzi瘯i czemu uzyskali limit do II Grand Prix Polski (Bilcza, 10-12 listopada 2017).

Dost瘼na jest ju lista rankingowa m這dziczek i m這dzik闚 po I WTK/GPP. Miejsca wszystkich zawodnik闚 z naszego wojew鏚ztwa:

M這dziczki:
3.-4. SKUBA Emilia (KS BRONOWIANKA Krak闚)
5. CYRWUS Anna (KS GORCE Nowy Targ)
7. GUZIK Aleksandra (UKS GRYF Gd闚)
14. KARCZMARCZYK Klaudia (niestowarzyszona)
25.-32. SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Krak闚)
33.-40. KORCZAK Natasza (KS GORCE Nowy Targ)

M這dzicy:
3.-4. SAWCZAK Mi這sz (UKS PΜMIE Limanowa)
5. SUΘOWSKI Karol (UKS PΜMIE Limanowa)
18. TURECKI Kacper (UKS GRYF Gd闚)
25.-32. 玆DEK Robert (LKS Piotrowice)
33.-40. KUCHARSKI Mateusz (UKS GRYF Gd闚)
33.-40. WCISΜ Konrad (UKS GRYF Gd闚)
49.-56. KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)

Opr鏂z tego udzia w eliminacjach bez awansu do turnieju g堯wnego wzi瘭i:
BRUZDA Julia (KS BRONOWIANKA Krak闚)
KOCZAΘO Oliwia (UKS TORNADO Waksmund)
BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
KOPACKA Anna (KS BRONOWIANKA Krak闚)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
FILIPEK Angelika (UKS ROKICIE Szczytniki)
GAJ Milena (UKS ROKICIE Szczytniki)
KUZIO Maciej (UKS ZARABIE My郵enice)
KOWALCZYK Micha (KS GORCE Nowy Targ)
BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
ANDRZEJAK Kacper (KS BRONOWIANKA Krak闚)
GALA Dawid (SIEMACHA Krak闚)
MAJDAK Rafa (MKS KSOS Krak闚)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
FR。ZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
GOLONKA Filip (UKS PΜMIE Limanowa)
GAΣSZKA Pawe (MKS SKAWA Wadowice)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Krak闚)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Krak闚)
UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Krak闚)
MI艼INA Hubert (UKS GRYF Gd闚)
WCISΜ Patryk (MKS SKAWA Wadowice)
KROKOS Bart這miej (MKS KSOS Krak闚)

 
dalej »

Zg這szenia

I WTK Senior闚 K M
I WTK 畝k闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK M這dzik闚 K M
I WTK Junior闚 K M

pozycjonowanie