Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia niedziela, 08 październik 2017
Karolina Pęk i Maciej Karmoliński wygrali I WTK Seniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 8 października 2017 roku w Krakowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów z udziałem 72 uczestników (15 kobiet i 57 mężczyzn). W zawodach zwyciężyli Karolina Pęk i Maciej Karmoliński (oboje KS Bronowianka Kraków). Limit do startu w I Grand Prix Polski Seniorów (Gdańsk, 27-29 października 2017) posiadają Marta Smętek i Dominika Wołowiec.

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Kobiety:
1. PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
2. KIEDROWSKA Joanna (KS Bronowianka Kraków)
3. JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
4. KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)
5. ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
6. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
7. ŁEBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
8. PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
9.-10. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
11.-12. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
13.-14. SZPILSKA Roksana (UKS Olesno)
CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS Olesno)
15.-16. ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)

Mężczyźni:
1. KARMOLIŃSKI Maciej (KS Bronowianka Kraków)
2. NADOLSKI Łukasz (UKS Olesno)
3. LIS Daniel (UKS Olesno)
4. CHYC Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
5. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
6. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
7. KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)
8. KOŁODZIEJ Szymon (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. ROZUM Dawid (UKS Płomień Limanowa)
BOLSĘGA Paweł (KS Spektrum Słopnice)
KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
CELARY Mateusz (UKS Gryf Gdów)
13.-16. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
STRZAŁKA Marek (KS Podwawelski Kraków)
RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
17.-24. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
PIEGZA Adrian (Siemacha Kraków)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
RACZEK Marcin (ULKS Lachowice)
ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
OSTANEK Michał (UKS Zarabie Myślenice)
MICHALCZYK Jakub (UKS Płomień Limanowa)
25.-32. WOJCIACZYK Antoni (KS Podwawelski Kraków)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS Zarabie Myślenice)
KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
MARCHEWKA Artur (KS Górnik Wieliczka)
KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków)
MATUSIAK Łukasz (KS Spektrum Słopnice)
33.-40. DŹWIG Andrzej (UKS Zarabie Myślenice)
JABŁOŃSKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
KACHEL Mateusz (ULKS Lachowice)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
PNIACZEK Dominik (ULKS Lachowice)
PIETRZYK Marcin (KS Podwawelski Kraków)
OLCZAK Mariusz (KS Bronowianka Kraków)
LEWICKI Piotr (UKS Rokicie Szczytniki)
41.-48. KOSIŃSKI Mateusz (KS Podwawelski Kraków)
KAIM Adrian (KS Spektrum Słopnice)
LELEK Paweł (KS Górnik Wieliczka)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków)
KURCZYNA Łukasz (KS Górnik Wieliczka)
OLCHAWA Daniel (MOKSiR Czchów)
ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS Zarabie Myślenice)
MIKRUT Jakub (KS Podwawelski Kraków)
49.-56. WIERZBIŃSKI Marcin (Siemacha Kraków)
GARYCKI Adrian (UKS Rokicie Szczytniki)
JEDYNAK Damian (LKS Polonia Wilczkowice)
KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
DYMEK Michał (KS Podwawelski Kraków)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
DUDZIAK Damian (UKS Zarabie Myślenice)
57.-64. GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów)
PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)

Niesklasyfikowani:
GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum Słopnice)
MALIK Mateusz (niestowarzyszony)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

26.11 GDÓW I WTK Skrzatów
26.11 Bronowianka Zima '17 MTKKF
01.12 18:00 Solne Miasto Superliga ZKS-Spójnia
02.12 10:00 Podłęże 4. Turniej Mikołajkowy
09.12 Bronowianka FW GP MTKKF
16.12 10:00 Raciborowice I GP Gminy
17.12 Bronowianka Memoriał M. Wróblewskiego
30.12 Mędrzechów Turniej noworoczny
07.01 Kraków III WTK Seniorów

Zgłoszenia

I WTK Skrzatów K M
II WTK Żaków K M
II WTK Młodzików K M
II WTK Kadetów K M
II WTK Juniorów K M
II WTK Seniorów K M

pozycjonowanie