Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 08 styczeń 2018
Joanna Kiedrowska i Łukasz Nadolski wygrali III WTK Seniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 7 stycznia 2018 roku w Krakowie rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów z udziałem 64 uczestników (18 kobiet i 46 mężczyzn). W zawodach zwyciężyli Joanna Kiedrowska (KS Bronowianka Kraków) i Łukasz Nadolski (UKS Olesno).

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Dostępna jest już lista rankingowa seniorek i seniorów po III WTK.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Seniorki:
1. KIEDROWSKA Joanna (KS Bronowianka Kraków)
2. PĘK Karolina (KS Bronowianka Kraków)
3. SMĘTEK Marta (KS Bronowianka Kraków)
4. WOŁOWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
5. ŚLIWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
6. PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
7. ŁEBEK Alicja (KS Bronowianka Kraków)
8. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
KOSMAL Kinga (UKS Płomień Limanowa)
13.-16. JANIK Angelika (KS Podwawelski Kraków)
KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
KOŁODZIEJ Ewa (KS Bronowianka Kraków)
17.-20. GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów)

Seniorzy:
1. NADOLSKI Łukasz (UKS Olesno)
2. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
3. LIS Daniel (UKS Olesno)
4. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
5. KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)
6. CELARY Mateusz (UKS Gryf Gdów)
7. GŁĄB Damian (Siemacha Kraków)
8. MATUSIAK Łukasz (KS Spektrum Słopnice)
9.-12. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
MICHALCZYK Jakub (UKS Płomień Limanowa)
GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
13.-16. RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków)
PIEGZA Adrian (Siemacha Kraków)
STRZAŁKA Marek (KS Podwawelski Kraków)
PETKA Krzysztof (KS Podwawelski Kraków)
17.-24. MARCHEWKA Artur (KS Górnik Wieliczka)
OSTANEK Michał (UKS Zarabie Myślenice)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
JABŁOŃSKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
OLCZAK Mariusz (KS Bronowianka Kraków)
BOLEK Łukasz (KS Podwawelski Kraków)
PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
25.-32. KURCZYNA Łukasz (KS Górnik Wieliczka)
GDULA Adam (UKS Zarabie Myślenice)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków)
ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków)
KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
WIERZBIŃSKI Marcin (Siemacha Kraków)
PIETRAŃCZYK Jakub (MKS Skawa Wadowice)
33.-40. ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
SKRĘŻYNA Hubert (LUKS Skrzyszów)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
DUDZIAK Damian (UKS Zarabie Myślenice)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
41.-48. PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
BOLSĘGA Paweł (KS Spektrum Słopnice)
KARMOLIŃSKI Maciej (KS Bronowianka Kraków)
LEWICKI Piotr (UKS Rokicie Szczytniki)
49.-56. MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)

Niesklasyfikowani:
ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS Zarabie Myślenice)
KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków)
SAWCZAK Miłosz (UKS Płomień Limanowa)
ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS Zarabie Myślenice)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)
KOŁODZIEJ Szymon (KS Bronowianka Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

24.07 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
31.07 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
07.08 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
14.08 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
21.08 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
25-26.08 Kraków Memoriał J. Błaszczaka
28.08 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
01.09 Warszawa Pingpongowy Narodowy
05.09 Mędrzechów Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły

Zgłoszenia

IMW Żaków K M
IMW Skrzatów K M