Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia sobota, 13 styczeń 2018
Wyniki turnieju świątecznego w Mędrzechowie PDF Drukuj E-mail
Herb powiatu dąbrowskiego

Konstyantyn Pushkarov (UKS Villa Verde Olesno) i Jan Bulzak (Świniarsko) wygrali świąteczny turniej tenisa stołowego, który rozegrano 30 grudnia 2017 roku w Mędrzechowie. Przy stołach w sumie walczyło 72 zawodników.

Końcowe wyniki:

Kategoria amatorów:
1 Bulzak Jan - Świniarsko
2 Ząbek Stanisław - Proszowice
3 Stawarz Janusz - Tarnów
4 Gielarowski Mariusz - Łęki Dolne
5 Bochenek Wojciech - Tarnów
6 Maduzia Leszek - Strzegocice
7-8 Rozkuszka Zbigniew - Mędrzechów
Nowak Stanisław - Nieciecza
9-12 Guła Kamil - Jamy Wielkie
Pietrucha Tomasz - Podlesie
Trochim Michał - Giżycko
Wątroba Piotr - Podlesie
13-16 Stańczyk Leszek - Pogórska Wola
Kowal Łukasz - Ujście Jezuickie
Szatkowski Jerzy - Kraków
Dąbroś Józef - Borusowa
17-24 Łuszcz Adam - Małec
Lekarczyk Kamil - Mędrzechów
Mazurek Paweł - Tarnów
Ziobroń Kamil - Jamy Wielkie
Dąbroś Jan - Borusowa
Lekarczyk Konrad - Mędrzechów
Głowacz Wojciech - Podlesie
Pytel Janusz - Podlesie
25-28 Zimowski Mateusz - Mędrzechów
Soprych Stanisław - Pogórska Wola
Krawiec Kamil - Mędrzechów
Światłowski Damian - Mędrzechów
29-32 Doroż Kamil - Jamy Wielkie
Ogara Mateusz - Jamy Wielkie
Natkaniec Łukasz - Tarnów
Solecki Mariusz - Hubenice

Kategoria zrzeszonych:
1 Pushkarov Konstyantyn - UKS Villa Verde Olesno
2 Górecki Wojciech - KS Bronowianka Kraków
3 Błocho Przemysław - UKS Villa Verde Olesno
4 Głąb Damian - Siemacha Kraków
5 Kieroński Adam - UKS Villa Verde Olesno
6 Gratkowski Jacek - Siemacha Kraków
7-8 Wilisowski Adrian - Brzostowianka Brzostek
Piegza Adrian - Siemacha Kraków
9-12 Tabor Marcin - LUKS Galux Skrzyszów
Jasielski Marek - LUKS Galux Skrzyszów
Andreasik Kazimierz - Brzostowianka Brzostek
Staniszewski Krzysztof - UKS Magnum Koźmice Wielkie
13-16 Bara Dariusz - UKS Dębowiec
Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarnów
Wójtowicz Wojciech - TG Sokół Brzesko
Zielińska Grażyna - TG Sokół Brzesko
17-24 Rusek Andrzej - LZS Mędrzechów
Pietrzyk Marcin - KS Podwawelski Kraków
Furtak Krzysztof - LZS Mędrzechów
Pasek Kamil - KS Start Nowy Sącz
Jasielski Franciszek - LUKS Galux Skrzyszów
Pasek Adrian - KS Start Nowy Sącz
Błocho Zdzisław - UKS Villa Verde Olesno
Czupryna Andrzej - LZS Mędrzechów
25-32 Gajewski Dominik - LZS Mędrzechów
Nowacka Dorota - UKS Jola Kraków
Tobiasz Szymon - UKS Villa Verde Olesno
Olechny Jakub - UKS Villa Verde Olesno
Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarnów
Szczepka Jakub - TG Sokół Brzesko
Furtak Rafał - LKS Kaczorów
Woliński Andrzej - LZS Mędrzechów
33-36 Kuć Grzegorz - Siemacha Kraków
Ząbkowski Mirosław - LZS Mędrzechów
Tobiasz Andrzej - LZS Mędrzechów
Gala Bartłomiej - Siemacha Kraków
37-40 Woliński Radosław - LZS Mędrzechów
Nagel Kacper - UKS Gulon Zakliczyn
Gala Dawid - Siemacha Kraków
Krzywak Stanisław - UKS SP 1 Tarnów

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

22.04 Kraków IMW Juniorów
28.04 Kraków MMM
28.04 Kraków DEMPK
29.04 Tarnów III WTK Weteranów
29.04 Gdów II Grand Prix
13.05 Kraków IMW Kadetów
20.05 Gdów III Grand Prix
26.05 Mędrzechów IMW Weteranów
27.05 Gdów IMW Skrzatów
03.06 Waksmund IMW Żaków

Zgłoszenia

IMW Juniorów K M
DMW Juniorów K M
DMW Kadetów K M
EWIMP Juniorów K M
EWIMP Kadetów K M
EWIMP Żaków K M

pozycjonowanie