Skip to content
Start arrow Informacje arrow Wyniki turnieju świątecznego w Mędrzechowie
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia sobota, 13 styczeń 2018
Wyniki turnieju świątecznego w Mędrzechowie PDF Drukuj E-mail
Herb powiatu dąbrowskiego

Konstyantyn Pushkarov (UKS Villa Verde Olesno) i Jan Bulzak (Świniarsko) wygrali świąteczny turniej tenisa stołowego, który rozegrano 30 grudnia 2017 roku w Mędrzechowie. Przy stołach w sumie walczyło 72 zawodników.

Końcowe wyniki:

Kategoria amatorów:
1 Bulzak Jan - Świniarsko
2 Ząbek Stanisław - Proszowice
3 Stawarz Janusz - Tarnów
4 Gielarowski Mariusz - Łęki Dolne
5 Bochenek Wojciech - Tarnów
6 Maduzia Leszek - Strzegocice
7-8 Rozkuszka Zbigniew - Mędrzechów
Nowak Stanisław - Nieciecza
9-12 Guła Kamil - Jamy Wielkie
Pietrucha Tomasz - Podlesie
Trochim Michał - Giżycko
Wątroba Piotr - Podlesie
13-16 Stańczyk Leszek - Pogórska Wola
Kowal Łukasz - Ujście Jezuickie
Szatkowski Jerzy - Kraków
Dąbroś Józef - Borusowa
17-24 Łuszcz Adam - Małec
Lekarczyk Kamil - Mędrzechów
Mazurek Paweł - Tarnów
Ziobroń Kamil - Jamy Wielkie
Dąbroś Jan - Borusowa
Lekarczyk Konrad - Mędrzechów
Głowacz Wojciech - Podlesie
Pytel Janusz - Podlesie
25-28 Zimowski Mateusz - Mędrzechów
Soprych Stanisław - Pogórska Wola
Krawiec Kamil - Mędrzechów
Światłowski Damian - Mędrzechów
29-32 Doroż Kamil - Jamy Wielkie
Ogara Mateusz - Jamy Wielkie
Natkaniec Łukasz - Tarnów
Solecki Mariusz - Hubenice

Kategoria zrzeszonych:
1 Pushkarov Konstyantyn - UKS Villa Verde Olesno
2 Górecki Wojciech - KS Bronowianka Kraków
3 Błocho Przemysław - UKS Villa Verde Olesno
4 Głąb Damian - Siemacha Kraków
5 Kieroński Adam - UKS Villa Verde Olesno
6 Gratkowski Jacek - Siemacha Kraków
7-8 Wilisowski Adrian - Brzostowianka Brzostek
Piegza Adrian - Siemacha Kraków
9-12 Tabor Marcin - LUKS Galux Skrzyszów
Jasielski Marek - LUKS Galux Skrzyszów
Andreasik Kazimierz - Brzostowianka Brzostek
Staniszewski Krzysztof - UKS Magnum Koźmice Wielkie
13-16 Bara Dariusz - UKS Dębowiec
Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarnów
Wójtowicz Wojciech - TG Sokół Brzesko
Zielińska Grażyna - TG Sokół Brzesko
17-24 Rusek Andrzej - LZS Mędrzechów
Pietrzyk Marcin - KS Podwawelski Kraków
Furtak Krzysztof - LZS Mędrzechów
Pasek Kamil - KS Start Nowy Sącz
Jasielski Franciszek - LUKS Galux Skrzyszów
Pasek Adrian - KS Start Nowy Sącz
Błocho Zdzisław - UKS Villa Verde Olesno
Czupryna Andrzej - LZS Mędrzechów
25-32 Gajewski Dominik - LZS Mędrzechów
Nowacka Dorota - UKS Jola Kraków
Tobiasz Szymon - UKS Villa Verde Olesno
Olechny Jakub - UKS Villa Verde Olesno
Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarnów
Szczepka Jakub - TG Sokół Brzesko
Furtak Rafał - LKS Kaczorów
Woliński Andrzej - LZS Mędrzechów
33-36 Kuć Grzegorz - Siemacha Kraków
Ząbkowski Mirosław - LZS Mędrzechów
Tobiasz Andrzej - LZS Mędrzechów
Gala Bartłomiej - Siemacha Kraków
37-40 Woliński Radosław - LZS Mędrzechów
Nagel Kacper - UKS Gulon Zakliczyn
Gala Dawid - Siemacha Kraków
Krzywak Stanisław - UKS SP 1 Tarnów

 
wstecz   dalej »
pozycjonowanie