Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia niedziela, 04 luty 2018
Ilona Sztwiertnia i Bartosz Sułkowski wygrali III WTK Juniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 4 lutego 2018 roku w Krakowie rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów z udziałem 71 uczestników (20 dziewcząt i 51 chłopców). W zawodach zwyciężyli Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków) i Bartosz Sułkowski (UKS Płomień Limanowa). Limit do startu w III Grand Prix Polski Juniorów (Łomża, 23-25 lutego 2018) posiadają Angelika Janik i Szymon Kolasa.

Do pobrania: wyniki i punktacja juniorek i juniorów.

Dostępna jest już lista rankingowa juniorek i juniorów po III WTK.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Juniorki:
1. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
2. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
3. PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Kraków)
4. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
5. CHWOJKO Jagoda (KS Bronowianka Kraków)
6. MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
7. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
8. ŻYDOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
9.-12. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
GÓRECKA Dominika (KS Bronowianka Kraków)
STROISZ Natasza (MKS Tarnovia Tarnów)
ZAJĄC Anna (KS Bronowianka Kraków)
13.-16. DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
17.-20. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS Skrzyszów)
OLSZAŃSKA Patrycja (MLUKS Gulon Zakliczyn)

Juniorzy:
1. SUŁKOWSKI Bartosz (UKS Płomień Limanowa)
2. KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)
3. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
4. BŁOCHO Przemysław (UKS Olesno)
5. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
6. SAWCZAK Miłosz (UKS Płomień Limanowa)
7. KOŁOS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
8. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków)
PIEGZA Adrian (Siemacha Kraków)
13.-16. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
BARDON Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
17.-24. ZAJĘCKI Rafał (TKS Opoka Trzebinia)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
WIERZBIŃSKI Marcin (Siemacha Kraków)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
MOSKAŁA Grzegorz (LKS Piotrowice)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MOREK Radosław (KS Podwawelski Kraków)
25.-32. WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
KUĆ Grzegorz (Siemacha Kraków)
GALA Bartłomiej (Siemacha Kraków)
PASEK Adrian (KS Start Nowy Sącz)
SZCZEPAŃSKI Dominik (MLUKS Gulon Zakliczyn)
TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy Sącz)
KASPRZYK Adrian (UKS SP 1 Tarnów)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
33.-40. CICH Adrian (UKS Sokół Żabno)
WOJAS Bartłomiej (Siemacha Kraków)
GALA Dawid (Siemacha Kraków)
STALMACH Zbigniew (UKS Zarabie Myślenice)
PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków)
PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
41.-48. KORUS Paweł (LUKS Skrzyszów)
WOLANIN Piotr (KS ?Podwawelski? Kraków GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów)
BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)
HEŁMECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
WCISŁO Konrad (UKS Gryf Gdów)
49.-56. STAWARA Krystian (UKS Sokół Żabno)
KIJOWSKI Jan (UKS Sokół Żabno)
OLSZAŃSKI Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)

Niesklasyfikowani:
KOZIOŁ Zuzanna (LUKS Skrzyszów)
KORNAŚ Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KOSIŃSKI Mateusz (KS Podwawelski Kraków)
ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków)

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

25.02 Pierzchów Mistrzostwa Gminy Amatorów
04.03 Kraków DMW Młodzików
04.03 Kraków EWMPM
11.03 Nowy Targ III WTK Kadetów
17.03 Kraków III WTK Żaków
18.03 Kraków IMW Młodzików
24.03 Żabno Grand Prix
25.03 Gdów III WTK Skrzatów
25.03 Gdów I Grand Prix
15.04 Kraków DMW Kadetów

Zgłoszenia

IMW K M
III WTK Juniorów K M
EWMMP K M
EWIMP K  

pozycjonowanie