Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 11 luty 2018
Dominika Wo這wiec i ㄆkasz Nadolski zdobyli tytu造 Mistrz闚 Wojew鏚ztwa PDF Drukuj E-mail

W dniu 11 lutego 2018 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano 86. Indywidualne Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Ma這polskiego Seniorek i Senior闚 w tenisie sto這wym. W zawodach zwyci篹yli: Dominika Wo這wiec (KS Bronowianka Krak闚) - gra pojedyncza kobiet, ㄆkasz Nadolski (UKS Olesno) - gra pojedyncza m篹czyzn, Alicja 奸iwa oraz Karolina P瘯 (obydwie KS Bronowianka Krak闚) - gra podw鎩na kobiet, Daniel Lis oraz Rafa Tatarczuch (obydwoje UKS Olesno) - gra podw鎩na m篹czyzn, Dominika Wo這wiec oraz Szymon Ko這dziej (obydwoje KS Bronowianka Krak闚) - gra podw鎩na mieszana.

Awans na 86. Indywidualne Mistrzostwa Polski (Raszk闚, 2-4 marca 2018) uzyskali: ㄆkasz Nadolski (UKS Olesno) oraz Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa). W rozgrywanych wcze郾iej eliminacjach wojew鏚zkich w鈔鏚 kobiet awans wywalczy造 Alicja κbek i Alicja 奸iwa (obie KS Bronowianka Krak闚). Limit do startu w 86. IMP posiadaj Marta Sm皻ek, Angelika Janik, Joanna Kiedrowska, Dominika Wo這wiec i Karolina P瘯.

Do pobrania: wyniki i punktacja kobiet, m篹czyzn.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa po IMW.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Seniorki:
1. WOΜWIEC Dominika (KS Bronowianka Krak闚)
2. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. SM邛EK Marta (KS Bronowianka Krak闚)
KIEDROWSKA Joanna (KS Bronowianka Krak闚)
5.-8. ΒBEK Alicja (KS Bronowianka Krak闚)
P艼 Karolina (KS Bronowianka Krak闚)
印IWA Alicja (KS Bronowianka Krak闚)
ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Krak闚)
9.-12. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Krak闚)
G紑ECKA Dominika (KS Bronowianka Krak闚)
KOΜDZIEJ Ewa (KS Bronowianka Krak闚)
13.-16. KOZIO Zuzanna (LUKS Skrzysz闚)
CHRAB﹖ZCZ Aleksandra (UKS Olesno)
PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Krak闚)
JANIK Angelika (KS Podwawelski Krak闚)
17.-24. KOSMAL Kinga (UKS P這mie Limanowa)

Seniorzy:
1. NADOLSKI ㄆkasz (UKS Olesno)
2. SUΘOWSKI Bartosz (UKS P這mie Limanowa)
3.-4. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)
5.-8. KARMOLI垶KI Maciej (KS Bronowianka Krak闚)
KOΜDZIEJ Szymon (KS Bronowianka Krak闚)
PEREK Nikodem (MKS KSOS Krak闚)
BIAzZYK ㄆkasz (KS Podwawelski Krak闚)
9.-12. CHYC Tomasz (KS Podwawelski Krak闚)
BΜCHO Przemys豉w (UKS Olesno)
LIS Daniel (UKS Olesno)
OBROCHTA Pawe (KS Spektrum S這pnice)
13.-16. FLAUMENHAFT Jacek (LUKS Skrzysz闚)
OSTANEK Micha (UKS Zarabie My郵enice)
PIEGZA Adrian (Siemacha Krak闚)
BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)
17.-24. CELARY Mateusz (UKS Gryf Gd闚)
MICHALCZYK Jakub (UKS P這mie Limanowa)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum S這pnice)
KIERO垶KI Adam (UKS Olesno)
G紑ECKI Wojciech (KS Bronowianka Krak闚)
MATUSIAK ㄆkasz (KS Spektrum S這pnice)
RAPUTA Tomasz (KS Podwawelski Krak闚)
KR粌IKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
25.-32. KAIM Adrian (KS Spektrum S這pnice)
MOREK Rados豉w (KS Podwawelski Krak闚)
TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
ZAKRZY垶KI Dominik (UKS Zarabie My郵enice)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzysz闚)
KLUZEK S豉womir (KS Podwawelski Krak闚)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Krak闚)
33.-36. KOΜS Arkadiusz (UKS Gryf Gd闚)
STRZAΘA Marek (KS Podwawelski Krak闚)
GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)
37.-40. RESZKA Jakub (Siemacha Krak闚)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Krak闚)

Seniorki - gra podw鎩na:
1. 印IWA Alicja (KS Bronowianka Krak闚)/P艼 Karolina (KS Bronowianka Krak闚)
2. WOΜWIEC Dominika (KS Bronowianka Krak闚)/SM邛EK Marta (KS Bronowianka Krak闚)
3.-4. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Krak闚)/KIEDROWSKA Joanna (KS Bronowianka Krak闚)
KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)/GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. KOΜDZIEJ Ewa (KS Bronowianka Krak闚)/ΒBEK Alicja (KS Bronowianka Krak闚)
JANIK Angelika (KS Podwawelski Krak闚)/PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Krak闚)
G紑ECKA Dominika (KS Bronowianka Krak闚)/ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Krak闚)

Seniorzy - gra podw鎩na:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)/TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
2. BIAzZYK ㄆkasz (KS Podwawelski Krak闚)/CHYC Tomasz (KS Podwawelski Krak闚)
3.-4. KR粌IKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
KIERO垶KI Adam (UKS Olesno)/OBROCHTA Pawe (KS Spektrum S這pnice)
5.-8. FLAUMENHAFT Jacek (LUKS Skrzysz闚)/GALUS Mateusz (LUKS Skrzysz闚)
BΜCHO Przemys豉w (UKS Olesno)/PIEGZA Adrian (Siemacha Krak闚)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum S這pnice)/KAIM Adrian (KS Spektrum S這pnice)
KOΜDZIEJ Szymon (KS Bronowianka Krak闚)/KARMOLI垶KI Maciej (KS Bronowianka Krak闚)
9.-16. MATUSIAK ㄆkasz (KS Spektrum S這pnice)/BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)
MOREK Rados豉w (KS Podwawelski Krak闚)/PEREK Nikodem (MKS KSOS Krak闚)
ZAKRZY垶KI Dominik (UKS Zarabie My郵enice)/GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)
SUΘOWSKI Bartosz (UKS P這mie Limanowa)/KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)
KLUZEK S豉womir (KS Podwawelski Krak闚)/RAPUTA Tomasz (KS Podwawelski Krak闚)
OSTANEK Micha (UKS Zarabie My郵enice)/MICHALCZYK Jakub (UKS P這mie Limanowa)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Krak闚)/STRZAΘA Marek (KS Podwawelski Krak闚)

Seniorzy - gra podw鎩na mieszana:
1. KOΜDZIEJ Szymon (KS Bronowianka Krak闚)/WOΜWIEC Dominika (KS Bronowianka Krak闚)
2. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. KARMOLI垶KI Maciej (KS Bronowianka Krak闚)/SM邛EK Marta (KS Bronowianka Krak闚)
GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)/P艼 Karolina (KS Bronowianka Krak闚)
5.-8. G紑ECKI Wojciech (KS Bronowianka Krak闚)/ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Krak闚)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Krak闚)/SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Krak闚)
BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)/ΒBEK Alicja (KS Bronowianka Krak闚)
CHYC Tomasz (KS Podwawelski Krak闚)/JANIK Angelika (KS Podwawelski Krak闚)
9.-16. KR粌IKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
OSTANEK Micha (UKS Zarabie My郵enice)/印IWA Alicja (KS Bronowianka Krak闚)
BΜCHO Przemys豉w (UKS Olesno)/CHRAB﹖ZCZ Aleksandra (UKS Olesno)
MAGULSKI Damian (KS Spektrum S這pnice)/KOSMAL Kinga (UKS P這mie Limanowa)
MOREK Rados豉w (KS Podwawelski Krak闚)/PIETRZAK Agnieszka (KS Podwawelski Krak闚)
ZAKRZY垶KI Dominik (UKS Zarabie My郵enice)/KOΜDZIEJ Ewa (KS Bronowianka Krak闚)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Wojew鏚ztwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

26.05 M璠rzech闚 IMW Weteran闚
26.05 15:00 Mogilany III Turniej o P. W鎩ta
02.06 Pierzch闚 IMW Skrzat闚
02.06 10:00 Niepo這mice 4. Otwarty Turniej
03.06 Waksmund IMW 畝k闚
10.06 10:00 YMCA Turniej dru篡nowy
16.06 09:00 Raciborowice II GP Gminy
17.06 Gd闚 IV Grand Prix
24.06 Skawina Memoria S. Guzika

Zg這szenia

IMW Kadet闚 K M
IMW Junior闚 K M
DMW Junior闚 K M
DMW Kadet闚 K M
EWIMP Junior闚 K M
EWIMP Kadet闚 K M
EWIMP 畝k闚 K M

pozycjonowanie