Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia czwartek, 22 luty 2018
Wyniki turnieju o Puchar Starosty D帳rowskiego PDF Drukuj E-mail
Herb powiatu d帳rowskiego

W dniu 18 lutego 2018 roku w M璠rzychowie odby si VII Turniej Tenisa Sto這wego o Puchar Starosty D帳rowskiego. Turniej odby si w dw鏂h kategoriach: amatorskiej oraz dla zawodnik闚 zrzeszonych w PZTS. W kategorii amator闚 zwyci篹y Jan Bulzak. W kategorii zrzeszonych w PZTS triumfowa Daniel Lis. Turniej s璠ziowa Stanis豉w D帳ro.

Miejsca wszystkich zawodnik闚 i zdj璚ia z turnieju:

Amatorzy:
1. Bulzak Jan - 安iniarsko
2. ㄆszcz Miros豉w - Ma貫c
3. Maduzia Leszek - Strzegocice
4. Bochenek Wojciech - Tarn闚
5. Winkler Grzegorz - Wojnicz
6. Prze寮zik Marcin - Wi璚豉wice
7.-8. D帳ro J霩ef - Borusowa
Gielarowski Mariusz - 瘯i Dolne
9.-12. Micha貫k Jacek - Zakrz闚
Iwankiewicz Walery - Wierzchos豉wice
ㄆszcz Adam - Ma貫c
Sta鎍zyk Leszek- Pog鏎ska Wola
13.-16. Micha貫k Witold - Zakrz闚
Pir鏬 Krzysztof - Rzesz闚
Pyzik Stanis豉w - Biecz
Soprych Stanis豉w - Pog鏎ska Wola
17.-24. D帳ro Jan - Borusowa
Krawiec Kamil - M璠rzech闚
Pi豉t Dominik - Ma貫c
G逝szek Krzysztof - Dolany
Boryczka Grzegorz - 瘯awka
G逝szek Dominik - Dolany
Zimowski Mateusz - M璠rzech闚
P豉czek Rados豉w - Ma貫c
25.-28. Pi豉t Rados豉w - Ma貫c
Winkler Vanessa - Wojnicz
Natkaniec ㄆkasz - Tarn闚
Marzec Mateusz - Olesno
29.-32. Pi瘯osz Natalia - Rzezawa
Ostrowski Artur - Miko豉jowice
Sitko Patryk - Ma貫c
G逝szek B豉瞠j- Dolany

Zrzeszeni w PZTS:
1. Lis Daniel - UKS Villa Verde Olesno
2. Kiero雟ki Adam - UKS Villa Verde Olesno
3. Pushkarov Konstyantyn - UKS Villa Verde Olesno
4. B這cho Przemys豉w - UKS Villa Verde Olesno
5. Malik Mateusz - Ke禦arok
6. Nowak Marcin - SWAL Bogda雟ki Gryb闚
7.-8. Bara Dariusz - UKS D瑿owiec
Wilk Pawe - SWAL Bogda雟ki Gryb闚
9.-12. Wilisowski Adrian - Brzostowianka Brzostek
Zaj帷 Pawe - UKS D瑿owiec
M鏊 Marcin - SWAL Bogda雟ki Gryb闚
Gajewski Dominik - LZS M璠rzech闚
13.-16. Bardon Piotr - UKS Gulon Zakliczyn
Urban Mariusz - SWAL Bogda雟ki Gryb闚
G堯wczyk Jan - SWAL Bogda雟ki Gryb闚
Jastrz瑿ski Dawid - LZS M璠rzech闚
17.-24. Szczepa雟ki Dominik - UKS Gulon Zakliczyn
B這cho Zdzis豉w - UKS Villa Verde Olesno
Mr霩 Jakub - UKS Gulon Zakliczyn
He軛ecki Szymon - UKS Gulon Zakliczyn
Florek S豉womir - UKS Villa Verde Olesno
Opio豉 Tomasz - LZS M璠rzech闚
Pi瘯osz Wac豉w - TG Sok馧 Brzesko
Szczepa雟ki Andrzej - LZS M璠rzech闚
25.-32. Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarn闚
Tobiasz Andrzej - LZS M璠rzech闚
Luha Peter - Krak闚
Tobiasz Szymon - UKS Villa Verde Olesno
Jedynak Damian - Polonia Wilczkowice
Pasek Kamil - KS Start Nowy S帷z
Pasek Adrian - KS Start Nowy S帷z
Staniszewski Krzysztof - UKS Magnum Ko幟ice Wielkie
33.-37. Krzywak Stanis豉w - UKS SP 1 Tarn闚
Pi瘯osz Jakub - TG Sok馧 Brzesko
Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarn闚
Michalec Kazimierz - LKS Binarowa
Z帳kowski Miros豉w - LZS M璠rzech闚
38.-42. Nowak Dawid - TG Sok馧 Brzesko
Koco Piotr - UKS SP 1 Tarn闚
Koco Bart這miej - UKS SP 1 Tarn闚
Zieli雟ki Andrzej - Polonia Wilczkowice
Pietrzyk Marcin - KS Podwawelski Krak闚

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

07.10 Krak闚 I WTK 畝k闚
12-14.10 Krak闚 1. GPP Kadet闚
27.10 Gd闚 FW MOG
28.10 Gd闚 VIII Grand Prix
03.11 Krak闚 II WTK M這dzik闚
04.11 Krak闚 II WTK Junior闚
06.11 Pierzch闚 FW DTU
10.11 Olkusz II WTK Kadet闚
18.11 Krak闚 II WTK Senior闚
18.11 Gd闚 IX Grand Prix

Zg這szenia

I WTK M這dzik闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK Senior闚 K M
I WTK 畝k闚 K M

pozycjonowanie