Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 11 marzec 2018
Wyniki 86. Indywidualnych Mistrzostw Polski PDF Drukuj E-mail
Logo PZTS

W dniach 2-4 marca 2018 roku w Raszkowie odbywa造 si 86. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie sto這wym, w kt鏎ych wzi窸o 7 zawodniczek i 2 zawodnik闚 z naszego wojew鏚ztwa. Indywidualnie najwy瞠j sklasyfikowan zawodniczk Ma這polski zosta豉 Marta Sm皻ek (miejsca 5.-8., KS Bronowianka Krak闚). W鈔鏚 m篹czyzn najwy窺z lokat zaj掖 ㄆkasz Nadolski (miejsca 17.-32., UKS Olesno).

Dost瘼na jest ju lista rankingowa po IMW/IMP.

Miejsca wszystkich zawodnik闚 z naszego wojew鏚ztwa w poszczeg鏊nych konkurencjach:

Kobiety - indywidualnie:
5.-8. Marta Sm皻ek (KS Bronowianka Krak闚)
9.-16. Joanna Kiedrowska (KS Bronowianka Krak闚)
17.-32. Karolina P瘯 (KS Bronowianka Krak闚)
17.-32. Dominika Wo這wiec (KS Bronowianka Krak闚)
17.-32. Alicja 奸iwa (KS Bronowianka Krak闚)
17.-32. Angelika Janik (KS Podwawelski Krak闚)
33.-64. Alicja κbek (KS Bronowianka Krak闚)

M篹czy幡i - indywidualnie:
17.-32. ㄆkasz Nadolski (UKS Olesno)
33.-64. Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa)

Kobiety - gra podw鎩na:
9.-16. Karolina P瘯 (KS Bronowianka Krak闚)/Alicja 奸iwa (KS Bronowianka Krak闚)
9.-16. Marta Sm皻ek (KS Bronowianka Krak闚)/Paulina Knyszewska (KU AZS UE Wroc豉w)
9.-16. Joanna Kiedrowska (KS Bronowianka Krak闚)/Aleksandra Falarz (GLKS Nadarzyn)
9.-16. Dominika Wo這wiec (KS Bronowianka Krak闚)/Katarzyna Galus (KTS Optima Lublin)
17.-32. Angelika Janik (KS Podwawelski Krak闚)/Agata Uchnast (MKS Jedynka 鏚)
17.-32. Alicja κbek (KS Bronowianka Krak闚)/Agnieszka Maluszczak (TS Zag喚bie Lubin)

M篹czy幡i - gra podw鎩na:
9.-16. ㄆkasz Nadolski (UKS Olesno)/Krzysztof Niemiec (GMKS Strzelec Frysztak)
9.-16. Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa)/Jakub Jankowski (ZKS Drzonk闚)

Gra mieszana:
5.-8. Karolina P瘯 (KS Bronowianka Krak闚)/Jakub Mas這wski (TTS Polonia Bytom)
9.-16. Angelika Janik (KS Podwawelski Krak闚)/Adam Dosz (LKS Pogo L瑿ork)
9.-16. Alicja 奸iwa (KS Bronowianka Krak闚)/Damian W璠erlich (Energa KTS Toru)
17.-32. Marta Sm皻ek (KS Bronowianka Krak闚)Alan Wo (ATS Ma貫 Tr鎩miasto Rumia)
17.-32. Alicja κbek (KS Bronowianka Krak闚)/Kamil Nalepa (ZKS Drzonk闚)
17.-32. Joanna Kiedrowska (KS Bronowianka Krak闚)/Jan Szymczyk (BISTS Bielsko-Bia這)
33.-64. Dominika Wo這wiec (KS Bronowianka Krak闚)/Igor Misztal (LKS Odra G這ska)
33.-64. Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa)/Klaudia Franaszczuk (MKS Skarbek Tarnowskie G鏎y)

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

07.10 Krak闚 I WTK 畝k闚
12-14.10 Krak闚 1. GPP Kadet闚
27.10 Gd闚 FW MOG
28.10 Gd闚 VIII Grand Prix
03.11 Krak闚 II WTK M這dzik闚
04.11 Krak闚 II WTK Junior闚
06.11 Pierzch闚 FW DTU
10.11 Olkusz II WTK Kadet闚
18.11 Krak闚 II WTK Senior闚
18.11 Gd闚 IX Grand Prix

Zg這szenia

I WTK M這dzik闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK Senior闚 K M
I WTK 畝k闚 K M

pozycjonowanie