Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 18 marzec 2018
Anna Cyrwus i Mi這sz Sawczak zdobyli tytu造 Mistrz闚 Wojew鏚ztwa M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 18 marca 2018 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Wojew鏚ztwa M這dziczek i M這dzik闚 w tenisie sto這wym. W zawodach zwyci篹yli Anna Cyrwus (KS Gorce Nowy Targ) - gra pojedyncza dziewcz徠 i Mi這sz Sawczak (UKS P這mie Limanowa) - gra pojedyncza ch這pc闚. Tytu造 mistrz闚 wojew鏚ztwa w grze podw鎩nej wywalczyli Emilia Skuba w parze z Zuzann Syrd (obie KS Bronowianka Krak闚) oraz w鈔鏚 ch這pc闚 Karol Su趾owski w parze z Mi這szem Sawczakiem (obaj UKS P這mie Limanowa). W zawodach wzi窸o udzia 陰cznie 55 zawodnik闚 (14 dziewcz徠 i 41 ch這pc闚).

W rozegranych w dniu 4 marca 2018 eliminacjach wojew鏚zkich do Mistrzostw Polski awans uzyskali Natasza Korczak, Zuzanna Bezak, Wiktor Klag i Robert 砰dek. Ponadto limit do startu w MP M這dzik闚 (Drzonk闚, 26-29 kwietnia 2018) na podstawie rankingu posiadaj Anna Cyrwus, Emilia Skuba, Aleksandra Guzik, Zuzanna Syrda, Mi這sz Sawczak, Karol Su趾owski, Kacper Turecki i Mateusz Kucharski.

Do pobrania: wyniki i punktacja m這dziczek i m這dzik闚.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa po IMW.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

M這dziczki:
1. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
2. GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gd闚)
3.-4. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Krak闚)
SKUBA Emilia (KS Bronowianka Krak闚)
5. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
6. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Krak闚)
7. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
8. BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
9.-10. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Krak闚)
BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
11.-12. KAMI垶KA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
13.-14. STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie My郵enice)

M這dzicy:
1. SAWCZAK Mi這sz (UKS P這mie Limanowa)
2. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gd闚)
3.-4. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
5. WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gd闚)
6. KUZIO Maciej (UKS Zarabie My郵enice)
7. MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
8. 玆DEK Robert (LKS Piotrowice)
9.-12. KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gd闚)
GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)
BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. ZANIEWSKI Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Krak闚)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuch闚)
17.-24. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Krak闚)
MACIEJCZYK Pawe (MKS Skawa Wadowice)
STAWARA Krystian (UKS Sok馧 畝bno)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Krak闚)
JAWORSKI Jeremi (MKS KSOS Krak闚)
MAJDAK Rafa (MKS KSOS Krak闚)
GALA Dawid (Siemacha Krak闚)
25.-32. POJASEK Wojciech (MKS KSOS Krak闚)
OLESIAK Marcin (UKS P這mie Limanowa)
FR。ZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
B。IO Konrad (UKS P這mie Limanowa)
GARDO Jakub (MKS KSOS Krak闚)
WCISΜ Patryk (MKS Skawa Wadowice)
MI艼INA Hubert (UKS Gryf Gd闚)
KROKOS Bart這miej (MKS KSOS Krak闚)
33.-40. KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
GAJOWY Mateusz (UKS Sok馧 畝bno)
CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Krak闚)
ZAJDA Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
xDYGA Kamil (CKiS Skawina)
KOZA Szymon (UKS Sok馧 畝bno)
KOSI垶KI Hubert (CKiS Skawina)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gd闚)
41.-48. SZCZEPA垶KI Olivier (UKS Sok馧 畝bno)

M這dziczki - gra podw鎩na:
1. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Krak闚)/ SKUBA Emilia (KS Bronowianka Krak闚)
2. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)/GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gd闚)
3.-4. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)/KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie My郵enice)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Krak闚)/BRUZDA Julia (KS Bronowianka Krak闚)
5.-8. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)/KAMI垶KA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)/ FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)/STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)

M這dzicy - gra podw鎩na:
1. SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)/SAWCZAK Mi這sz (UKS P這mie Limanowa)
2. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)/TURECKI Kacper (UKS Gryf Gd闚)
3.-4. BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)/玆DEK Robert (LKS Piotrowice)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gd闚)/WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gd闚)
5.-8. GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)/B。IO Konrad (UKS P這mie Limanowa)
ZANIEWSKI Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)/FR。ZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
GALA Dawid (Siemacha Krak闚)/MI艼INA Hubert (UKS Gryf Gd闚)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)/BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
9.-16. xDYGA Kamil (CKiS Skawina)/ TURECKI Jakub (UKS Gryf Gd闚)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuch闚)/OLESIAK Marcin (UKS P這mie Limanowa)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Krak闚)/KUZIO Maciej (UKS Zarabie My郵enice)
JAWORSKI Jeremi (MKS KSOS Krak闚)/MAJDAK Rafa (MKS KSOS Krak闚)
WCISΜ Patryk (MKS Skawa Wadowice)/ MACIEJCZYK Pawe (MKS Skawa Wadowice)
MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)/ KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Krak闚)/SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Krak闚)
POJASEK Wojciech (MKS KSOS Krak闚)/KROKOS Bart這miej (MKS KSOS Krak闚)
17.-32. GARDO Jakub (MKS KSOS Krak闚)/CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Krak闚)
KOZA Szymon (UKS Sok馧 畝bno)/GAJOWY Mateusz (UKS Sok馧 畝bno)
KOSI垶KI Hubert (CKiS Skawina)/KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
STAWARA Krystian (UKS Sok馧 畝bno)/SZCZEPA垶KI Olivier (UKS Sok馧 畝bno)

Nieklasyfikowani:
KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Wojew鏚ztwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

26.05 M璠rzech闚 IMW Weteran闚
26.05 15:00 Mogilany III Turniej o P. W鎩ta
02.06 Pierzch闚 IMW Skrzat闚
02.06 10:00 Niepo這mice 4. Otwarty Turniej
03.06 Waksmund IMW 畝k闚
10.06 10:00 YMCA Turniej dru篡nowy
16.06 09:00 Raciborowice II GP Gminy
17.06 Gd闚 IV Grand Prix
24.06 Skawina Memoria S. Guzika

Zg這szenia

IMW Kadet闚 K M
IMW Junior闚 K M
DMW Junior闚 K M
DMW Kadet闚 K M
EWIMP Junior闚 K M
EWIMP Kadet闚 K M
EWIMP 畝k闚 K M

pozycjonowanie