Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 25 marzec 2018
Wyniki III Grand Prix Polski Kadetów PDF Drukuj E-mail
Logo PZTS

W dniach 23-25 marca 2018 roku w Zielonej Górze rozegrano III Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów, w którym wzięło udział 26 zawodników z naszego województwa (12 dziewcząt i 14 chłopców). W turnieju kadetów zwyciężył Dawid Kosmal (UKS Płomień Limanowa), ponadto na podium uplasował się Szymon Kolasa (miejsca 3.-4., KS Gorce Nowy Targ). W turnieju kadetek najwyższe miejsce spośród małopolskich zawodniczek wywalczyła Ilona Sztwiertnia (5. miejsce, KS Bronowianka Kraków).

Dostępna jest już lista rankingowa po III WTK/GPP.

Miejsca wszystkich zawodników z naszego województwa i zdjęcie z dekoracji:

Kadetki:
5. SZTWIERTNIA Ilona (KS BRONOWIANKA Kraków)
10. KOWALCZYK Zuzanna (KS GORCE Nowy Targ)
14. GĄSIOR Natalia (KS BRONOWIANKA Kraków)
21.-24. CHWOJKO Jagoda (KS BRONOWIANKA Kraków)
21.-24. SKUBA Emilia (KS BRONOWIANKA Kraków)
25.-32. MAŁYSIAK Kamila (KS GORCE Nowy Targ)
33.-40. DOMITER Julia (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
33.-40. CYRWUS Anna (KS GORCE Nowy Targ)
57.-64. MENSFELD Natalia (KS GORCE Nowy Targ)

Kadeci:
1. KOSMAL Dawid (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
3.-4. KOLASA Szymon (KS GORCE Nowy Targ)
15. KNAGA Łukasz (KS BRONOWIANKA Kraków)
21.-24. BOGACZ Wojciech (KS BRONOWIANKA Kraków)
25.-32. SUŁKOWSKI Karol (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)

Oprócz tego udział w eliminacjach bez awansu do turnieju głównego wzięli:
SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Kraków)
KOPACKA Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
MALARCZYK Martyna (UKS ROKICIE Szczytniki)
SAWCZAK Miłosz (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
GALA Bartłomiej (SIEMACHA Kraków)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
KOPACKI Paweł (KS BRONOWIANKA Kraków)
KUĆ Grzegorz (SIEMACHA Kraków)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
GALA Dawid (SIEMACHA Kraków)
BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)

Dekoracja najlepszych kadetów turnieju

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

26.05 Mędrzechów IMW Weteranów
26.05 15:00 Mogilany III Turniej o P. Wójta
02.06 Pierzchów IMW Skrzatów
02.06 10:00 Niepołomice 4. Otwarty Turniej
03.06 Waksmund IMW Żaków
10.06 10:00 YMCA Turniej drużynowy
16.06 09:00 Raciborowice II GP Gminy
17.06 Gdów IV Grand Prix
24.06 Skawina Memoriał S. Guzika

Zgłoszenia

IMW Kadetów K M
IMW Juniorów K M
DMW Juniorów K M
DMW Kadetów K M
EWIMP Juniorów K M
EWIMP Kadetów K M
EWIMP Żaków K M

pozycjonowanie