Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 25 marzec 2018
Wyniki III Grand Prix Polski Kadetów PDF Drukuj E-mail
Logo PZTS

W dniach 23-25 marca 2018 roku w Zielonej Górze rozegrano III Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów, w którym wzięło udział 26 zawodników z naszego województwa (12 dziewcząt i 14 chłopców). W turnieju kadetów zwyciężył Dawid Kosmal (UKS Płomień Limanowa), ponadto na podium uplasował się Szymon Kolasa (miejsca 3.-4., KS Gorce Nowy Targ). W turnieju kadetek najwyższe miejsce spośród małopolskich zawodniczek wywalczyła Ilona Sztwiertnia (5. miejsce, KS Bronowianka Kraków).

Dostępna jest już lista rankingowa po III WTK/GPP.

Miejsca wszystkich zawodników z naszego województwa i zdjęcie z dekoracji:

Kadetki:
5. SZTWIERTNIA Ilona (KS BRONOWIANKA Kraków)
10. KOWALCZYK Zuzanna (KS GORCE Nowy Targ)
14. GĄSIOR Natalia (KS BRONOWIANKA Kraków)
21.-24. CHWOJKO Jagoda (KS BRONOWIANKA Kraków)
21.-24. SKUBA Emilia (KS BRONOWIANKA Kraków)
25.-32. MAŁYSIAK Kamila (KS GORCE Nowy Targ)
33.-40. DOMITER Julia (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
33.-40. CYRWUS Anna (KS GORCE Nowy Targ)
57.-64. MENSFELD Natalia (KS GORCE Nowy Targ)

Kadeci:
1. KOSMAL Dawid (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
3.-4. KOLASA Szymon (KS GORCE Nowy Targ)
15. KNAGA Łukasz (KS BRONOWIANKA Kraków)
21.-24. BOGACZ Wojciech (KS BRONOWIANKA Kraków)
25.-32. SUŁKOWSKI Karol (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)

Oprócz tego udział w eliminacjach bez awansu do turnieju głównego wzięli:
SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Kraków)
KOPACKA Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
MALARCZYK Martyna (UKS ROKICIE Szczytniki)
SAWCZAK Miłosz (UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
GALA Bartłomiej (SIEMACHA Kraków)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
KOPACKI Paweł (KS BRONOWIANKA Kraków)
KUĆ Grzegorz (SIEMACHA Kraków)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
GALA Dawid (SIEMACHA Kraków)
BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)

Dekoracja najlepszych kadetów turnieju

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

19.08 Gdów VI Grand Prix
21.08 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
25-26.08 Kraków Memoriał J. Błaszczaka
28.08 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
01.09 Warszawa Pingpongowy Narodowy
08.09 Kraków I WTK Młodzików
08.09 Mędrzechów Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły
09.09 Kraków I WTK Juniorów
15.09 Kraków I WTK Kadetów
16.09 Kraków I WTK Seniorów