Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 15 kwiecie 2018
Wyniki EW do IMP - 畝cy, Kadeci i Juniorzy PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

W dniu 15 kwietnia 2018 roku w Krakowie rozegrano Eliminacje Wojew鏚zkie do Mistrzostw Polski 畝czek i 畝k闚, Kadetek i Kadet闚 oraz Juniorek i Junior闚 z udzia貫m 陰cznie 63 uczestnik闚. Awans do Mistrzostw Polski w poszczeg鏊nych kategorach uzyskali: Zuzanna Piekarczyk (LKS Piotrowice), Milena Gaj (UKS Rokicie Szczytniki), Franciszek Zaniewski (KS Gorce Nowy Targ), Patryk Wcis這 (MKS Skawa Wadowice) - w鈔鏚 瘸k闚, Julia Domiter (UKS P這mie Limanowa), Natalia Mensfeld (KS Gorce Nowy Targ), Micha Piekarczyk (LKS Piotrowice), Kamil Wodniak (LKS Piotrowice) - w鈔鏚 kadet闚, Wojciech G鏎ecki (KS Bronowianka Krak闚), Anna Zaj帷 (KS Bronowianka Krak闚), Michalina Kasprzyk (LUKS Skrzysz闚), Bartosz Kr鏊ikowski (KS Gorce Nowy Targ) - w鈔鏚 junior闚.

Do pobrania: wyniki 瘸czek, 瘸k闚, kadetek, kadet闚, juniorek i junior闚.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

畝czki:
1. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
2. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
3. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
4. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
5.-8. JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki
MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)

畝cy:
1. ZANIEWSKI Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
2. WCISΜ Patryk (MKS Skawa Wadowice)
3. FR。ZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
4. JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. NIEWIARA Adrian (niestowarzyszony)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Krak闚)
9.-16. KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czch闚)
SKRZYPIEC Patryk (MKS Skawa Wadowice)
KUBERA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
MARCHEWKA Rafa (UKS Gryf Gd闚)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)

Nieklasyfikowani:
MARKIEWICZ Micha (Siemacha Krak闚)
PIR笉 Pawe (Siemacha Krak闚)
MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)

Kadetki:
1. DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)
2. MENSFELD Natalia (KS Gorce Nowy Targ)
3. MALARCZYK Martyna (UKS Rokicie Szczytniki)
4. 列IESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. ZABAWA Martyna (MKS Tarnovia Tarn闚)
OLSZA垶KA Patrycja (MLUKS Gulon Zakliczyn)
STROISZ Natasza (MKS Tarnovia Tarn闚)

Kadeci:
1. PIEKARCZYK Micha (LKS Piotrowice)
2. WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
3. KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
4. R荅A垶KI Damian (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. KORNA Bart這miej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
GALA Bart這miej (Siemacha Krak闚)
KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Krak闚)
KU Grzegorz (Siemacha Krak闚)
9.-16. PIS Konrad (LUKS Skrzysz闚)
BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)
BODNAR Micha (LKS Piotrowice)
OLSZA垶KI Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MR紌 Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
WOJAS Bart這miej (Siemacha Krak闚)

Nieklasyfikowani:
WA吉IOWSKI Oliwier (UKS Rokicie Szczytniki)

Juniorki:
1. ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Krak闚)
2. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzysz闚)
3. G紑ECKA Dominika (KS Bronowianka Krak闚)
4. KOZIO Zuzanna (LUKS Skrzysz闚)
5.-8. 玆DOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarn闚)
NIZIOΒK Karolina (MKS Tarnovia Tarn闚)

Juniorzy:
1. G紑ECKI Wojciech (KS Bronowianka Krak闚)
2. KR粌IKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
3. PIEGZA Adrian (Siemacha Krak闚)
4. PEREK Nikodem (MKS KSOS Krak闚)
5.-8. BARDON Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MOREK Rados豉w (KS Podwawelski Krak闚)
BΜCHO Przemys豉w (UKS Olesno)
RESZKA Jakub (Siemacha Krak闚)
9.-16. ZAJ。 Jacek (MKS KSOS Krak闚)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzysz闚)
WIERZBI垶KI Marcin (Siemacha Krak闚)
HEΚECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarn闚)
KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gd闚)
MOSKAx Grzegorz (LKS Piotrowice)

Nieklasyfikowani:
KOΜS Arkadiusz (UKS Gryf Gd闚)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Wojew鏚ztwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

24.07 17:00 Ko幟ice Wlk. XIV OTTS
31.07 17:00 Ko幟ice Wlk. XIV OTTS
07.08 17:00 Ko幟ice Wlk. XIV OTTS
14.08 17:00 Ko幟ice Wlk. XIV OTTS
21.08 17:00 Ko幟ice Wlk. XIV OTTS
25-26.08 Krak闚 Memoria J. B豉szczaka
28.08 17:00 Ko幟ice Wlk. XIV OTTS
01.09 Warszawa Pingpongowy Narodowy
05.09 M璠rzech闚 Turniej o B喚kitn Wst璕 Wis造

Zg這szenia

IMW 畝k闚 K M
IMW Skrzat闚 K M