Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia czwartek, 26 kwiecie 2018
Wyniki Mistrzostw Polski M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail
Logo PZTS

W dniach 19-22 kwietnia 2018 roku w Zielonej G鏎ze odbywa造 si Mistrzostwa Polski M這dzik闚 w tenisie sto這wym, w kt鏎ych wzi窸o 7 zawodniczek i 9 zawodnik闚 z naszego wojew鏚ztwa. Ma這polscy zawodnicy zdobyli 陰cznie 6 medali. Indywidualne br您ow medalistk zosta豉 Anna Cyrwus (KS Gorce Nowy Targ). Ponadto br您owe medale w grze podw鎩nej wywalczy造 ex aequo pary Anna Cyrwus i Aleksandra Guzik (UKS Gryf Gd闚) oraz Skuba Emilia (KS Bronowianka Krak闚) w parze z Wiktori Wr鏏el. W鈔鏚 m這dzik闚 Karol Su趾owski w parze z Mi這szem Sawczakiem (obaj UKS P這mie Limanowa) zdobyli br您owe medale. Dru篡nowo tytu wicemistrz闚 Polski m這dzik闚 pow璠rowa do zawodnik闚 UKS P這mie Limanowa (Mi這sz Sawczak, Karol Su趾owski, Filip Golonka), za dru篡na KS Bronowianki Krak闚 (Emilia Skuba, Zuzanna Syrda) wywalczy豉 medal br您owy.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa po IMW/IMP.

Miejsca wszystkich zawodnik闚 z naszego wojew鏚ztwa i zdj璚ia z dekoracji:

M這dziczki - indywidualnie:
3.-4. Anna Cyrwus (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. Emilia Skuba (KS Bronowianka Krak闚)
9.-12. Aleksandra Guzik (UKS Gryf Gd闚)
13.-16. Zuzanna Syrda (KS Bronowianka Krak闚)
49.-64. Natasza Korczak (KS Gorce Nowy Targ)
49.-64. Julia Bruzda (KS Bronowianka Krak闚)

M這dzicy- indywidualnie:
9.-12. Karol Su趾owski (UKS P這mie Limanowa)
9.-12. Mi這sz Sawczak (UKS P這mie Limanowa)
13.16. Mateusz Kucharski (UKS Gryf Gd闚)
25.-32. Wiktor Klag (KS Gorce Nowy Targ)
25.-32. Konrad Wcis這 (UKS Gryf Gd闚)
33.-48. Kacper Turecki (UKS Gryf Gd闚)

M這dziczki - gra podw鎩na:
3.-4. Anna Cyrwus (KS Gorce Nowy Targ)/Aleksandra Guzik (UKS Gryf Gd闚)
3.-4. Wr鏏el Wiktoria (MLUKS Dw鎩ka Rawa Mazowiecka)/Emilia Skuba (KS Bronowianka Krak闚)
9.-16. Zuzanna Syrda (KS Bronowianka Krak闚)/Julia Skwarek (GUKS Prosna Wierusz闚)
17.-32. Natalia Gaworska (KU AZS UE Wroc豉w)/Natasza Korczak (KS Gorce Nowy Targ)
17.-32. Zofia Iwaniuk (UKS TS 茳emka Bia造stok)/Julia Bruzda (KS Bronowianka Krak闚)

M這dzicy - gra podw鎩na:
3.-4. Mi這sz Sawczak (UKS P這mie Limanowa)/Karol Su趾owski (UKS P這mie Limanowa)
5.-8. Szymon Zguczy雟ki (SMS W這dawa)/Wiktor Klag (KS Gorce Nowy Targ)
9.-16. Mateusz Kucharski (UKS Gryf Gd闚)/Konrad Wcis這 (UKS Gryf Gd闚)
17.-32. Kacper Turecki (UKS Gryf Gd闚)/Damian Py鄂 (LKTS Lubo)

Gra dru篡nowa - m這dziczki:
3.-4. KS Bronowianka I Krak闚 (Emilia Skuba, Zuzanna Syrda)
5.-8. KS Gorce Nowy Targ (Natasza Korczak, Anna Cyrwus)
25.-32. KS Bronowianka II Krak闚 (Julia Bruzda, Anna Kopacka)

Gra dru篡nowa - m這dzicy:
2. UKS P這mie Limanowa (Mi這sz Sawczak, Filip Golonka, Karol Su趾owski)
9.-16. UKS Gryf Gd闚 (Kacper Turecki, Mateusz Kucharski, Konrad Wcis這)
25.-32. KS Gorce Nowy Targ (Wiktor Klag, Micha Kowalaczyk)

Zdj璚ia z dekoracji (毒鏚這: ZKS Drzonk闚)

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

27.10 Gd闚 FW MOG
28.10 Gd闚 VIII Grand Prix
03.11 Krak闚 II WTK M這dzik闚
04.11 Krak闚 II WTK Junior闚
06.11 Pierzch闚 FW DTU
10.11 Olkusz II WTK Kadet闚
18.11 Krak闚 II WTK Senior闚
18.11 Gd闚 IX Grand Prix
25.11 Bronowianka FW GP MTKKF
08.12 Bronowianka Zima '18 MTKKF

Zg這szenia

I WTK M這dzik闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK Senior闚 K M
I WTK 畝k闚 K M

pozycjonowanie