Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 29 kwiecie 2018
Wyniki Mi璠zywojew鏚zkich Mistrzostw M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 28 kwietnia 2018 w Krakowie, na hali Bronowianki rozegrano Mi璠zywojew鏚zkie Mistrzostwa M這dziczek i M這dzik闚 w tenisie sto這wym. W zawodach wzi窸o udzia po 12 m這dziczek i m這dzik闚 z ma這polskiego i podkarpackiego wojew鏚ztwa. Indywidualnie w zawodach zwyci篹yli Emilia Skuba (KS Bronowianka Krak闚) oraz Mi這sz Sawczak (UKS P這mie Limanowa). W grach podw鎩nych tryumfowali Anna Brzyska (PKS Kolping Jaros豉w) w parze z Zuzann Wielgos (LZS K彗ol闚ka) oraz Mi這sz Sawczak w parze z Karolem Su趾owskim (obaj UKS P這mie Limanowa). Punktacja za poszczeg鏊ne miejsca w ramach Systemu Sportu M這dzie穎wego wynosi: miejsce I - 3 punkty, miejsca II - III - 2 punkty, miejsca IV - VIII - 1 punkt. W turnieju kadra ma這polski pokona豉 kadr podkarpacia w stosunku 26:22.
Zawody zorganizowano przy wsparciu finansowym Wojew鏚ztwa Ma這polskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Do pobrania: Komplet wynik闚 MMM.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

M這dziczki:
1. SKUBA Emilia (KS BRONOWIANKA Krak闚)
2. WIELGOS Zuzanna (LZS K彗ol闚ka)
3. CYRWUS Anna (KS GORCE Nowy Targ)
4. BRZYSKA Anna (PKS KOLPING Jaros豉w)
5.-6. GUZIK Aleksandra (UKS GRYF Gd闚)
SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Krak闚)
7.-8. GOㄐB Martyna (MLKS NURT Przemy郵)
W﹗OR Oliwia (GMKS STRZELEC Frysztak)
9.-12. KRAMEK Adrianna (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
SKIBA Emilia (LZS K彗ol闚ka)
KOPACKA Anna (KS BRONOWIANKA Krak闚)
KORCZAK Natasza (KS GORCE Nowy Targ)
13.-16. HAWRO Kinga (PKS KOLPING Jaros豉w)
STR。ZEK Kinga (UKS SP Korzeni闚)
BRUZDA Julia (KS BRONOWIANKA Krak闚)
GAJ Milena (UKS ROKICIE Szczytniki)
17.-20. FILIPEK Angelika (UKS ROKICIE Szczytniki)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
GRABAS Julia (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
SK紑A Alicja (UKS Nied德iada Dolna)
21.-24. KAMI垶KA Martyna (UKS TORNADO Waksmund)
CHYx Nikola (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
G﹖IOREK Anna (UKS SP Korzeni闚)
KOLASA Iwona (UKS TORNADO Waksmund)

M這dziczki:
1. BRZYSKA Anna (PKS KOLPING Jaros豉w)/WIELGOS Zuzanna (LZS K彗ol闚ka)
2. GUZIK Aleksandra (UKS GRYF Gd闚)/CYRWUS Anna (KS GORCE Nowy Targ)
3. W﹗OR Oliwia (GMKS STRZELEC Frysztak)/SKIBA Emilia (LZS K彗ol闚ka)
4. SKUBA Emilia (KS BRONOWIANKA Krak闚)/SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Krak闚)
5.-8. HAWRO Kinga (PKS KOLPING Jaros豉w)/GRABAS Julia (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
GOㄐB Martyna (MLKS NURT Przemy郵)/KRAMEK Adrianna (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
BRUZDA Julia (KS BRONOWIANKA Krak闚)/KOPACKA Anna (KS BRONOWIANKA Krak闚)
STR。ZEK Kinga (UKS SP Korzeni闚)/G﹖IOREK Anna (UKS SP Korzeni闚)
9.-12. BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)/GAJ Milena (UKS ROKICIE Szczytniki)
SK紑A Alicja (UKS Nied德iada Dolna)/CHYx Nikola (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
KAMI垶KA Martyna (UKS TORNADO Waksmund)/FILIPEK Angelika (UKS ROKICIE Szczytniki)
KORCZAK Natasza (KS GORCE Nowy Targ)/KOLASA Iwona (UKS TORNADO Waksmund)

M這dzicy:
1. SAWCZAK Mi這sz (UKS PΜMIE Limanowa)
2. SUΘOWSKI Karol (UKS PΜMIE Limanowa)
3. KO匠IEWICZ Hubert (UKS Nied德iada Dolna)
4. KUCHARSKI Mateusz (UKS GRYF Gd闚)
5.-6. SKWIERZ Jakub (ATS BINGO Ropczyce)
WCISΜ Konrad (UKS GRYF Gd闚)
7.-8. BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
FR。ZEK Bartosz (ATS BINGO Ropczyce)
9.-12. DERE Filip (KTS Kro軼ienko Wy積e)
KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)
BRUD Szymon (PKS KOLPING Jaros豉w)
TURECKI Kacper (UKS GRYF Gd闚)
13.-16. SZCZYGIE Dawid (PKS KOLPING Jaros豉w)
KUZIO Maciej (UKS ZARABIE My郵enice)
JADAM Dawid (PKS KOLPING Jaros豉w)
SZURLEJ Kacper (Z AZS Rzesz闚)
17.-20. MRUGAx Bart這miej (KS GORCE Nowy Targ)
ANDRZEJAK Kacper (KS BRONOWIANKA Krak闚)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
KOWALCZYK Micha (KS GORCE Nowy Targ)
21.-24. TOTON Kacper (ATS BINGO Ropczyce)
涉BI垶KI Piotr (ATS BINGO Ropczyce)
KWIATKOWSKI Kamil (MKSTS Mielec)
HUBKA Karol (LZS K彗ol闚ka)

M這dzicy:
1. SAWCZAK Mi這sz (UKS PΜMIE Limanowa)/SUΘOWSKI Karol (UKS PΜMIE Limanowa)
2. JADAM Dawid (PKS KOLPING Jaros豉w)/KO匠IEWICZ Hubert (UKS Nied德iada Dolna)
3. TURECKI Kacper (UKS GRYF Gd闚)/KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)
4. FR。ZEK Bartosz (ATS BINGO Ropczyce)/SKWIERZ Jakub (ATS BINGO Ropczyce)
5.-8. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)/BROSZKIEWICZ Karol (LKS Piotrowice)
BRUD Szymon (PKS KOLPING Jaros豉w)/SZCZYGIE Dawid (PKS KOLPING Jaros豉w)
KUCHARSKI Mateusz (UKS GRYF Gd闚)/WCISΜ Konrad (UKS GRYF Gd闚)
DERE Filip (KTS Kro軼ienko Wy積e)/TOTON Kacper (ATS BINGO Ropczyce)
9.-12. ANDRZEJAK Kacper (KS BRONOWIANKA Krak闚)/KUZIO Maciej (UKS ZARABIE My郵enice)
MRUGAx Bart這miej (KS GORCE Nowy Targ)/KOWALCZYK Micha (KS GORCE Nowy Targ)
涉BI垶KI Piotr (ATS BINGO Ropczyce)/HUBKA Karol (LZS K彗ol闚ka)
SZURLEJ Kacper (Z AZS Rzesz闚)/KWIATKOWSKI Kamil (MKSTS Mielec)

 
dalej »

Najbli窺ze zawody

26.05 M璠rzech闚 IMW Weteran闚
26.05 15:00 Mogilany III Turniej o P. W鎩ta
02.06 Pierzch闚 IMW Skrzat闚
02.06 10:00 Niepo這mice 4. Otwarty Turniej
03.06 Waksmund IMW 畝k闚
10.06 10:00 YMCA Turniej dru篡nowy
16.06 09:00 Raciborowice II GP Gminy
17.06 Gd闚 IV Grand Prix
24.06 Skawina Memoria S. Guzika

Zg這szenia

IMW Kadet闚 K M
IMW Junior闚 K M
DMW Junior闚 K M
DMW Kadet闚 K M
EWIMP Junior闚 K M
EWIMP Kadet闚 K M
EWIMP 畝k闚 K M

pozycjonowanie