Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia pi徠ek, 04 maj 2018
Wyniki Mistrzostw Polski Junior闚 PDF Drukuj E-mail
Logo PZTS

W dniach 26-29 kwietnia 2018 roku w Kro郾ie odbywa造 si Mistrzostwa Polski Juniorek i Junior闚 w tenisie sto這wym, w kt鏎ych wzi窸o 12 zawodnik闚 z naszego wojew鏚ztwa (6 ch這pc闚 i 6 dziewcz徠). Br您owy medal w grze mieszanej wywalczy Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa) w parze z Klaudi Franaszczuk.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa po IMW/IMP.

Miejsca wszystkich zawodnik闚 z naszego wojew鏚ztwa:

Juniorki - indywidualnie:
9.-12. Aleksandra Garb (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. Angelika Janik (KS Podwawelski Krak闚)
17.-24. Agnieszka Pietrzak (KS Podwawelski Krak闚)
33.-48. Anna Zaj帷 (KS Bronowianka Krak闚)
49.-64. Michalina Kasprzyk (LUKS Skrzysz闚)

Juniorzy - indywidualnie:
17.-24. Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa)
25.-32. Wojciech G鏎ecki (KS Bronowianka Krak闚)
33.-48. Bartosz Kr鏊ikowski (KS Gorce Nowy Targ)

Juniorki - gra podw鎩na:
5.-8. Angelika Janik (KS Podwawelski Krak闚)/Agnieszka Pietrzak (KS Podwawelski Krak闚)
9.-16. Aleksandra Garb (KS Gorce Nowy Targ)/Julia W鎩cik (LZS Victoria Chr騥cice)
17.-32. Anna Zaj帷 (KS Bronowianka Krak闚)/Michalina Kasprzyk (LUKS Skrzysz闚)

Juniorzy - gra podw鎩na:
9.-16. Micha Majcher (STS Orlicz 1924 Suchedni闚)/Wojciech G鏎ecki (KS Bronowianka Krak闚)
9.-16. Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa)/Bartosz Kr鏊ikowski (KS Gorce Nowy Targ)

Gra mieszana:
3.-4. Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa)/Klaudia Franaszczuk (MKS Skarbek Tarnowskie G鏎y)
9.-16. Jakub Jankowski (ZKS Drzonk闚)/Angelika Janik (KS Podwawelski Krak闚)
17.-32. Wojciech G鏎ecki (KS Bronowianka Krak闚)/Anna Zaj帷 (KS Bronowianka Krak闚)
17.-32. Bartosz Czerwi雟ki (MRKS Gda雟k)/Aleksandra Garb (KS Gorce Nowy Targ)
33.-64. Adrian Wilisowski (LKS Brzostowianka Brzostek)/Michalina Kasprzyk (LUKS Skrzysz闚)
33.-64. Bartosz Kr鏊ikowski (KS Gorce Nowy Targ)/Agnieszka Pietrzak (KS Podwawelski Krak闚)

Gra dru篡nowa - juniorki:
5.-8. KS Podwawelski Krak闚 (Agnieszka Pietrzak, Angelika Janik)
17.-24. LUKS Skrzysz闚 (Michalina Kasprzyk, Zuzanna Kozio)

Gra dru篡nowa - juniorzy:
17.-24. Siemacha Krak闚 (Adrian Piegza, Jakub Reszka, Marcin Wierzbi雟ki)

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

26.05 M璠rzech闚 IMW Weteran闚
26.05 15:00 Mogilany III Turniej o P. W鎩ta
02.06 Pierzch闚 IMW Skrzat闚
02.06 10:00 Niepo這mice 4. Otwarty Turniej
03.06 Waksmund IMW 畝k闚
10.06 10:00 YMCA Turniej dru篡nowy
16.06 09:00 Raciborowice II GP Gminy
17.06 Gd闚 IV Grand Prix
24.06 Skawina Memoria S. Guzika

Zg這szenia

IMW Kadet闚 K M
IMW Junior闚 K M
DMW Junior闚 K M
DMW Kadet闚 K M
EWIMP Junior闚 K M
EWIMP Kadet闚 K M
EWIMP 畝k闚 K M

pozycjonowanie