Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia 鈔oda, 09 maj 2018
Wyniki III WTK Weteran闚 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

W niedziel 29 kwietnia 2018 roku w Tarnowie w hali SP nr 1 odby si III Wojew鏚zki Turniej Klasyfikacyjny Weteran闚 w tenisie sto這wym. S璠zi g堯wnym zawod闚 by Pan Stanis豉w D帳ro.
Organizatorami turnieju byli:
- Krakowski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego
- Tarnowski Zwi您ek Tenisa Sto這wego
- Szko豉 Podstawowa nr 1 w Tarnowie

Pe軟a kolejno嗆 we wszystkich kategoriach oraz zdj璚ia z dekoracji:

Kategoria: 40-49
1. Kiero雟ki Adam - UKS Villa Verde Olesno
2. Szajnik Jacek - Jawor Jawornik Polski
3. Kolodczejczyk Piotr - Burza Rogi
4. Szczepa雟ki Andrzej - LZS M璠rzech闚
5. Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarn闚
6. Tobiasz Andrzej - LZS M璠rzech闚
7. Kara Dariusz - Burza Rogi
8. Kusiak Pawe
9.-10.Pietrzak Krzysztof - Dobrzanka Dobra
Iwankiewicz Walerij - Tarn闚
11.-12. Furtak Krzysztof - LZS M璠rzech闚
Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarn闚
13.-14. Wach Ireneusz - Tarn闚
FlorekS豉womir - UKS Villa Verde Olesno
15.-16. Prokop Jacek - Rzesz闚
Mazurek Pawe - Tarn闚
17. Sadko Marek - 畝bno

Kategoria: 50-59
1. PushkarovKonstyantyn - UKS Villa Verde Olesno
2. HaduchMariusz - Burza Rogi
3. Dr騜d澴aros豉w - Rzesz闚
4. Wilk Jacek - UKS SP 1 Le瘸jsk
5. Woli雟ki Zenon - LZS M璠rzech闚
6. Borkowski Marek - KS Start Nowy S帷z
7. Bulzak Jan - 安iniarsko
8. Jasielski Franciszek - LUKS Skrzysz闚
9.-10. Sobczak Krzysztof - KS Spektrum S這pnice
Zieli雟ka Gra篡na - TG Sok馧 Brzesko
11.-12. Kie Dorota - Rzesz闚
Jasielski Marek - LUKS Skrzysz闚
13. Murias Stanis豉w - Rzesz闚
14. Czupryna Andrzej - LZS M璠rzech闚
15. Klocek Krzysztof - Rzesz闚

Kategoria: 60-64
1. Opio豉 Tomasz - LZS M璠rzech闚
2. Mi鄂owiec Jerzy - Dobrzanka Dobra
3. Micha這wski W這dzimierz - Wis豉 Rz御ka
4. Stawarz Janusz - Tarn闚
5. Urbanik Wies豉w - UKS SP 1 Le瘸jsk
6. Para Eligiusz - LUKS Skrzysz闚
7. Szmyd Zygmunt - LUKS Skrzysz闚
8. Koco Piotr - Tarn闚
9. Cie郵a Henryk - Gor

Kategoria: 65-69
1. Kania Jan - LUKS Skrzysz闚
2. Pyzik Stanis豉w - UKS Kr鏊ewski Biecz

Kategoria: 70-74
1. W御ek J霩ef - KU AZS Rzesz闚
2. Koniuch Jan - Rzesz闚
3. Krzywak Stanis豉w - UKS SP Nr 1 Tarn闚
4. Opiela Bronis豉w - UKS Kr鏊ewski Biecz
5. Libuszowski Janusz - Biecz

Kategoria: 75-79
1. Worek Jan - Rzesz闚
2. Pelczar Wac豉w - Biecz

Kategoria: 80 i starsi
1. Bator Emil - Rzesz闚
2. Kara Jan - Tarn闚

Kategoria: Kobiety
1. Zieli雟ka Gra篡na - TG Sok馧 Brzesko
2. Kie Dorota - Rzesz闚

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

07.10 Krak闚 I WTK 畝k闚
12-14.10 Krak闚 1. GPP Kadet闚
27.10 Gd闚 FW MOG
28.10 Gd闚 VIII Grand Prix
03.11 Krak闚 II WTK M這dzik闚
04.11 Krak闚 II WTK Junior闚
06.11 Pierzch闚 FW DTU
10.11 Olkusz II WTK Kadet闚
18.11 Krak闚 II WTK Senior闚
18.11 Gd闚 IX Grand Prix

Zg這szenia

I WTK M這dzik闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK Senior闚 K M
I WTK 畝k闚 K M

pozycjonowanie