Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 14 maj 2018
Zuzanna Kowalczyk i Szymon Kolasa z tytułami Mistrzów Województwa Kadetów PDF Drukuj E-mail

W dniu 13 maja 2018 roku w Krakowie na hali Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. Indywidualne tytuły mistrzów województwa powędrowały do zawodników KS Gorce Nowy Targ Zuzanny Kowalczyk oraz Szymona Kolasy. W turnieju gry podwójnej zwyciężyli Kamila Małysiak w parze z Zuzanną Kowalczyk (obie KS Gorce Nowy Targ) oraz Dawid Kosmal (UKS Płomień Limanowa) w parze z Szymonem Kolasą. Oprócz tego mistrzami w grze mieszanej zostali Zuzanna Kowalczyk i Szymon Kolasa. W turnieju wystartowało łącznie 33 uczestników (7 dziewcząt i 26 chłopców).

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadetów.

Dostępna jest już lista rankingowa po IMW/IMP.

Pełna kolejność i zdjęcia z turnieju:

Kadetki:
1. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
2. GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. CHWOJKO Jagoda (KS Bronowianka Kraków)
MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
5. MALARCZYK Martyna (UKS Rokicie Szczytniki)
6. ŚCIESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
7. MENSFELD Natalia (KS Gorce Nowy Targ)

Kadeci:
1. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
2. KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)
3.-4. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
5. PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)
6. GALA Bartłomiej (Siemacha Kraków)
7. WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
8. RÓŻAŃSKI Damian (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy Sącz)
KORNAŚ Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KUĆ Grzegorz (Siemacha Kraków)
13.-16. MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
SKRZYPEK Adrian (TG Sokół Brzesko)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
17.-20. BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
WAŚNIOWSKI Oliwier (UKS Rokicie Szczytniki)
21.-24. HAMIGA Jakub (KS Start Nowy Sącz)
DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków)
IWANIEC Bartłomiej (KS Start Nowy Sącz)
25.-28. TOPORKIEWICZ Xavier (KS Spektrum Słopnice)
PRZEPOLSKI Dominik (UKS Rokicie Szczytniki)

Nieklasyfikowani:
PIOTROWSKI Wiktor (Siemacha Kraków)
PUT Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)

Gra podwójna - kadetki:
1. MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
2. CHWOJKO Jagoda (KS Bronowianka Kraków)/GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
3. ŚCIESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)/MENSFELD Natalia (KS Gorce Nowy Targ)

Gra podwójna - kadeci:
1. KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)/KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)
2. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)/BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. GALA Bartłomiej (Siemacha Kraków)/BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)/WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
5.-8. SKRZYPEK Adrian (TG Sokół Brzesko)/KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)/RÓŻAŃSKI Damian (KS Gorce Nowy Targ)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)/KORNAŚ Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy Sącz)/PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
9.-16. KUĆ Grzegorz (Siemacha Kraków)/BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)
HAMIGA Jakub (KS Start Nowy Sącz)/IWANIEC Bartłomiej (KS Start Nowy Sącz)
PRZEPOLSKI Dominik (UKS Rokicie Szczytniki)/WAŚNIOWSKI Oliwier (UKS Rokicie Szczytniki)
TOPORKIEWICZ Xavier (KS Spektrum Słopnice)/KWIATKOWSKI Kacper(KS Gorce Nowy Targ)

Gra mieszana:
1. KOLASA Szymon (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
2. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)/GĄSIOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
3.-4. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)/MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
KOSMAL Dawid (UKS Płomień Limanowa)/MENSFELD Natalia (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)/CHWOJKO Jagoda (KS Bronowianka Kraków)
KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)/ŚCIESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)/MALARCZYK Martyna (UKS Rokicie Szczytniki)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

26.05 Mędrzechów IMW Weteranów
26.05 15:00 Mogilany III Turniej o P. Wójta
02.06 Pierzchów IMW Skrzatów
02.06 10:00 Niepołomice 4. Otwarty Turniej
03.06 Waksmund IMW Żaków
10.06 10:00 YMCA Turniej drużynowy
16.06 09:00 Raciborowice II GP Gminy
17.06 Gdów IV Grand Prix
24.06 Skawina Memoriał S. Guzika

Zgłoszenia

IMW Kadetów K M
IMW Juniorów K M
DMW Juniorów K M
DMW Kadetów K M
EWIMP Juniorów K M
EWIMP Kadetów K M
EWIMP Żaków K M

pozycjonowanie