Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 03 czerwiec 2018
Zuzanna Piekarczyk i Jan Mrugała Mistrzami Województwa Skrzatów PDF Drukuj E-mail

W dniu 2 czerwca 2018 r. w Pierzchowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa skrzatek i skrzatów w tenisie stołowym z udziałem 16 dziewcząt i 22 chłopców. Indywidualnie w turnieju zwyciężyli Zuzanna Piekarczyk (LKS Piotrowice) oraz Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ). W grze podwójne triumfowali Zuzanna Piekarczyk w parze z Weroniką Jakubczyk (UKS Rokicie Szczytniki) oraz Jan Mrugała w parze z Mateuszem Pajorskim (UKS Gryf Gdów).

Do pobrania: wyniki skrzatek i skrzatów.

Dostępna jest już lista rankingowa po IMW.

Pełna kolejność i zdjęcia z turnieju:

Skrzatki:
1. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
2. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)
5. KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)
6. HABA Oliwia (MKS Tarnovia Tarnów)
7. HABA Klaudia (MKS Tarnovia Tarnów)
8. WOŹNIAK Helena (UKS Rokicie Szczytniki)
9.-12. GAJEC Ewelina (UKS Rokicie Szczytniki)
UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków)
WIĘSEK Amelia (UKS Rokicie Szczytniki)
GAJ Julia (UKS Rokicie Szczytniki)
13.-16. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
MICHALIK Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
17.-20. WOŹNIAK Dorota (UKS Rokicie Szczytniki)
NIKOLA Obal (LUKS Skrzyszów)

Skrzaci:
1. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
2. MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
3.-4. PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
5. ŁĄCKI Piotr (KS Start Nowy Sącz)
6. DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa)
7. GAŁUSZKA Jan (MKS Skawa Wadowice)
8. MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
9.-12. RAPACZ Damian (UKS Lepietnica Klikuszowa)
KLIMOWSKI Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)
OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)
MATYASIK Mikołaj (Siemacha Kraków)
13.-16. KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
KOWAL Jan (UKS Lepietnica Klikuszowa)
GAŁUSZKA Piotr (MKS Skawa Wadowice)
CZYSZCZOŃ Robert (KS Gorce Nowy Targ)
17.-20. STACHEL Artur (UKS Rokicie Szczytniki)
ŻÓŁTEK Daniel (UKS Lepietnica Klikuszowa)
STACHEL Bartłomiej (UKS Rokicie Szczytniki)
SZELIGA Patryk (UKS Lepietnica Klikuszowa)
21.-24. PIWKO Eryk (CKiS Skawina)
KONDEK Adam (CKiS Skawina)

Skrzatki - gra podwójna:
1. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)/JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
2. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)/KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)
3.-4. KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)/UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków)
HABA Oliwia (MKS Tarnovia Tarnów)/HABA Klaudia (MKS Tarnovia Tarnów)
5.-8. MICHALIK Milena (UKS Rokicie Szczytniki)/NIKOLA Obal (LUKS Skrzyszów)
WOŹNIAK Helena (UKS Rokicie Szczytniki)/WIĘSEK Amelia (UKS Rokicie Szczytniki)
KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)/GAJ Julia (UKS Rokicie Szczytniki)
GAJEC Ewelina (UKS Rokicie Szczytniki)/WOŹNIAK Dorota (UKS Rokicie Szczytniki)

Skrzaci - gra podwójna:
1. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)/PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
2. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)/MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
3.-4. OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)/DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa)
MATYASIK Mikołaj (Siemacha Kraków)/ŁĄCKI Piotr (KS Start Nowy Sącz)
5.-8. SZELIGA Patryk (UKS Lepietnica Klikuszowa)/KOWAL Jan (UKS Lepietnica Klikuszowa)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/CZYSZCZOŃ Robert (KS Gorce Nowy Targ)
RAPACZ Damian (UKS Lepietnica Klikuszowa)/MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
KLIMOWSKI Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)/ŻÓŁTEK Daniel (UKS Lepietnica Klikuszowa)
9.-16. GAŁUSZKA Jan (MKS Skawa Wadowice)/GAŁUSZKA Piotr (MKS Skawa Wadowice)
PIWKO Eryk (CKiS Skawina)/KONDEK Adam (CKiS Skawina)

Nieklasyfikowani
SKOWRONEK Amelia (UKS Rokicie Szczytniki)
JUREK Nadia (UKS Rokicie Szczytniki)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

29.12 [Mędrzechów] Turniej Świąteczno-Noworoczny
30.12 [Gdów] X Grand Prix
06.01 [(do ustalenia)] III WTK Seniorów

Zgłoszenia

II WTK Młodzików K M
II WTK Juniorów K M
II WTK Kadetów K M
II WTK Seniorów K M
II WTK Żaków K M
I WTK Skrzatów K M

pozycjonowanie