Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia czwartek, 14 czerwiec 2018
Awanse, spadki i baraże ligowe 2017/2018 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Podajemy rozstrzygnięcia dotyczące awansów, spadków i barażów w poszczególnych ligach.

I liga kobiet
baraż o awans do I ligi: KS Bronowianka Kraków II - ULKS Moszczenica 8:2 i 0:10 (31 maja i 9 czerwca)

I liga mężczyzn
baraż o awans do I ligi: PKS Kolping Jarosław II - MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 8:2 i 0:10 (31 maja i 2 czerwca)

II liga mężczyzn
awans do II ligi: UKS Villa Verde Olesno II, UKS Olimp Łęki Dukielskie

turniej barażowy o II ligę: AZS PWSW MLKS Nurt Przemyśl, KS Spektrum-Karpol Słopnice II, LUKS Burza Rogi (Słopnice, 16.06.2018)
KS Spektrum-Karpol Słopnice II-LUKS Burza Rogi 6:4
AZS PWSW MLKS Nurt Przemyśl-LUKS Burza Rogi 8:2
AZS PWSW MLKS Nurt Przemyśl-KS Spektrum-Karpol Słopnice II 9:1
Kolejność: 1. AZS PWSW MLKS Nurt Przemyśl, 2. KS Spektrum-Karpol Słopnice II, 3. LUKS Burza Rogi

spadek z II ligi: UKS Zarabie Myślenice, ULKS Lachowice
Od sezonu 2018/2019 II liga będzie liczyć 12 drużyn.

III liga
awans do III ligi: TG Sokół Brzesko, Siemacha Kraków
spadek z III ligi: UKS Orkan SP 5 Nowy Targ, KS Gorce Nowy Targ II, GSWAL Bogdański Grybów, Magnum-Wesem Koźmice Wielkie, KS Start Nowy Sącz
Od sezonu 2018/2019 III liga będzie liczyć 12 drużyn.

IV liga grupa wschodnia
awans do IV ligi: KS Start Nowy Sącz II, MOSiR Tuchów
spadek z IV ligi: KS Talar Team Szczawa, LZS Solidarni Mędrzechów II, KS Turbacz Mszana Dolna, LKS Orzeł Wojnarowa, LUKS Lipie Lipie
Od sezonu 2018/2019 IV liga będzie liczyć 12 drużyn.

IV liga grupa zachodnia
awans do IV ligi: Kruszbud-Gryf Gdów, KTS Victoria Spytkowice
spadek z IV ligi: KS Górnik Wieliczka, KTS Victoria Spytkowice, KS Gorce Nowy Targ III, ULKS Lachowice II, UKS Jola Kraków, LKS Olmex Piotrowice II
Od sezonu 2018/2019 IV liga będzie liczyć 12 drużyn.

V i VI liga rejon Kraków
Od sezonu 2018/2019 zostaną utworzone dwie grupy V ligi rejon Kraków wg klucza (najwyżej rozstawienia są spadkowicze z IV ligi, potem V liga, następnie VI liga) - tzw. "snake system":
grupa A - 1, 4, 5, 8, itd.
grupa B - 2, 3, 6, 7, itd.

 
dalej »

Najbliższe zawody

24.07 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
31.07 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
07.08 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
14.08 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
21.08 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
25-26.08 Kraków Memoriał J. Błaszczaka
28.08 17:00 Koźmice Wlk. XIV OTTS
01.09 Warszawa Pingpongowy Narodowy
05.09 Mędrzechów Turniej o Błękitną Wstęgę Wisły

Zgłoszenia

IMW Żaków K M
IMW Skrzatów K M