Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 30 lipiec 2018
Zgłoszenia ligowe 2018/2019 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Serdecznie zapraszamy kluby do przesyłania zgłoszeń uczestnictwa w drużynowych rozgrywkach drużynowych III, IV i V w formie elektronicznej na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Termin przesyłania zgłoszeń upływa 20 sierpnia 2018 roku. Nowo powstałe kluby oraz kluby, w których zaszły zmiany kadrowe bądź teleadresowe zobowiązane są do przesłania ankiety klubowej.

Początek rozgrywek planowany jest na 21-23 września 2018. Wszystkie mecze ligowe rozgrywane są piłkami plastikowymi.

Przypominamy o konieczności wpłaty składki członkowskiej klubu w wysokości 100 zł do KOZTS do dnia 10 września 2018 oraz obowiązku posiadania licencji klubowych i zawodniczych. Wnioski i opłaty licencyjne należy składać bezpośrednio w PZTS. Wpisowe za rozgrywki płatne jest do Organizatora.

Do pobrania: ankieta klubowa.

WYKAZ DRUŻYN UPRAWNIONYCH DO GRY W POSZCZEGÓLNYCH LIGACH

III liga
UKS Zarabie Myślenice
ULKS Lachowice
KS Spektrum-Karpol Słopnice II
MKS Skawa Wadowice
KS Bronowianka Kraków II
MKS KSOS Kraków
UKS Płomień Limanowa II
KS Bronowianka Kraków III
Semarch-Podwawelski Kraków III
KS Podwawelski Kraków II
TG Sokół Brzesko
Siemacha Kraków

IV liga grupa wschodnia
GSWAL Bogdański Grybów
KS Start Nowy Sącz
MKS Radość Gorlice
LZS Solidarni Mędrzechów I
UKS Villa Verde Olesno III
MLUKS Gulon Zakliczyn
LUKS Galux Skrzyszów III
LUKS Galux Skrzyszów II
MKS Tarnovia Tarnów
LKS Dobrzanka Dobra
KS Start Nowy Sącz II
MOSiR Tuchów

IV liga grupa zachodnia
UKS Orkan SP 5 Nowy Targ
KS Gorce Nowy Targ II
Magnum-Wesem Koźmice Wielkie
TKS Opoka Trzebinia
LKS Olmex Piotrowice I
UKS Zarabie Myślenice II
KS Podwawelski Kraków IV
KS Bronowianka Kraków IV
MKS KSOS Kraków II
UKS Polfin Oświęcim
Kruszbud-Gryf Gdów
KTS Victoria Spytkowice

V liga rejon Kraków grupa I
KS Górnik Wieliczka
PKS Porta Kraków I
LKS Wisła Rząska
KS Bronowianka Kraków V
UKS Zarabie Myślenice III
PKS Porta Kraków II
KS Górnik Wieliczka II
UKS Gryf Gdów II
SSL Wielmożanka Wielmoża
LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko
KS Bronowianka Kraków VI
MKS KSOS Kraków IV
UKS Rokicie Szczytniki II

V liga rejon Kraków grupa II
UKS Jola Kraków
LKS Polonia Wilczkowice
Magnum-Wesem Koźmice Wielkie II
Q Team Kraków
Siemacha Kraków II
TKS Opoka Trzebinia II
UKS Rokicie Szczytniki
MKS KSOS Kraków III
GOK Charsznica
KS Podwawelski Kraków V
KS Jordan Kraków
TKKF Dobczyce
LKS Wisła Rząska II
Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III

Uwaga: Zestawienie drużyn w obu grupach V ligi rejon Kraków jest szacunkowe i może ulec zmianie w przypadku zmian w zgłoszeniach albo dużej ilości nowych drużyn.

V liga rejon Nowy Sącz
KS Talar Team Szczawa
KS Turbacz Mszana Dolna
LKS Orzeł Wojnarowa
LUKS Lipie Lipie
GSWAL Bogdański Grybów II
KS Orzeł Wojnarowa II
LKS Uran Łukowica
LKS Binarowa Binarowa
KS Talar Team Szczawa II
MKS Radość Gorlice II
TKKF Poprad Muszyna

V liga rejon Nowy Targ
KTS Victoria Spytkowice II
KS Gorce Nowy Targ III
ULKS Lachowice Lachowice II
LKS Olmex Piotrowice II
KS Gorce Nowy Targ IV
LKS Victoria Nidek
KS Łęgi Nowa Biała
MKS Skawa Wadowice II
KS Gorce Nowy Targ V
KTS Victoria Spytkowice III
UKS Tornado Waksmund

V liga rejon Tarnów
LZS Solidarni Mędrzechów II
LKS Vocovia Wokowice
UKS Villa Verde Olesno V
TG Sokół Brzesko II
LUKS Galux Skrzyszów IV
UKS SP 1 Tarnów
LUKS Sobolik Sobolów
UKS Sokół Żabno
UKS Villa Verde Olesno IV
MOKSiR Czchów
MLUKS Gulon Zakliczyn II
TG Sokół Brzesko III

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

23.03 [Kraków] IMW Młodzików
24.03 [Kraków] DMW Kadetów
24.03 [Kraków] DMW Juniorów
24.03 [Kraków] EWIMPK
24.03 [Kraków] EWIMPJ
26.03 [Kraków] FW Memoriału Grubby
30.03 [Krosno ] MEDMPK
30.03 [Krosno] MEDMPJ
30.03 [Krosno] MEDMPM
30.03 [Bronowianka] Wiosna '19 MTKKF

Zgłoszenia

IMW Młodzików K M
EWIMP Kadetów K M
EWIMP Juniorów K M
DMW Kadetów K M
DMW Juniorów K M

pozycjonowanie