Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 08 wrzesie 2018
Zuzanna Bezak i Jakub Nowak wygrali I WTK M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 8 wrze郾ia 2018 roku w Krakowie rozegrano inauguracyjny z serii WTK turniej - I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny M這dziczek i M這dzików - z udzia貫m 51 uczestników (21 dziewcz徠 i 30 ch這pców). W zawodach zwyci篹yli Zuzanna Bezak (CKiS Skawina) i Jakub Nowak (TKKF Dobczyce). Limit do startu w I Grand Prix Polski M這dzików (Krosno, 21-23 wrze郾ia 2018 r.) posiadaj Aleksandra Guzik, Zuzanna Syrda, Natasza Korczak, Kacper Turecki, Wiktor Klag, Robert 砰dek.

Do pobrania: wyniki i punktacja m這dziczek i m這dzików.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa po I WTK.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

M這dziczki:
1. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
2. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
3. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
4. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
5. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
6. KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie My郵enice)
7. KAMI垶KA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
8. STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
9.-12. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)
JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
13.-16. PIETRUSZY垶KA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
MILÓWKA Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
KACZMARCZYK Julita (UKS Rokicie Szczytniki)
17.-20. 名I﹗EK Maja (MKS Tarnovia Tarnów)
LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
MILÓWKA Julia (MKS Tarnovia Tarnów)
SKOWRONEK Amelia (UKS Rokicie Szczytniki)
21.-24. SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków)

M這dzicy:
1. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
2. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
3. KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
4. STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
5. GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)
6. FR。ZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
7. MAJDAK Rafa (MKS KSOS Kraków)
8. GARDO Jakub (MKS KSOS Kraków)
9.-12. B。IO Konrad (UKS P這mie Limanowa)
MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
FRONCZAK Szymon (MKS Tarnovia Tarnów)
SZCZEPA垶KI Olivier (UKS Sokó 畝bno)
13.-16. JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
NAGEL Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
17.-20. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Kraków)
K.ZIOΘA Bartosz (LUKS Skrzyszów)
21.-24. MARDUx Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
WCISΜ Patryk (MKS Skawa Wadowice)
WILK Adrian (MKS Tarnovia Tarnów)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
25.-28. DYGAS Dawid (UKS P這mie Limanowa)
UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków)
NIEWIARA Adrian (niestowarzyszony)
KUBERA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
29.-30. SKRZYPIEC Patryk (MKS Skawa Wadowice)
GAJOWY Mateusz (UKS Sokó 畝bno)

Nieklasyfikowani:
OLESIAK Marcin (UKS P這mie Limanowa)
GAJDUR Miko豉j (UKS Sokó 畝bno)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

29.12 [M璠rzech闚] Turniej 安i徠eczno-Noworoczny
30.12 [Gd闚] X Grand Prix
06.01 [(do ustalenia)] III WTK Senior闚

Zg這szenia

II WTK M這dzik闚 K M
II WTK Junior闚 K M
II WTK Kadet闚 K M
II WTK Senior闚 K M
II WTK 畝k闚 K M
I WTK Skrzat闚 K M

pozycjonowanie