Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 09 wrzesie 2018
Anna Zaj帷 i Przemys豉w B這cho zwyci篹yli w I WTK Junior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 9 wrze郾ia 2018 roku w Krakowie rozegrano I WTK Juniorek i Juniorów w tenisie sto這wym. W turnieju wzi窸o udzia這 63 uczestników (21 dziewcz徠 i 42 ch這pców). W zawodach zwyci篹yli Anna Zaj帷 (KS Bronowianka Kraków) i Przemys豉w B這cho (UKS Olesno). Limit do startu w I Grand Prix Polski Juniorów (Zielona Góra, 28-30 wrze郾ia 2018 r.) posiadaj Aleksandra Garb, Zuzanna Kowalczyk, Ilona Sztwiertnia, Bartosz Su趾owski, Damian Korczak, Wojciech Górecki, Dawid Kosmal.

Do pobrania: wyniki i punktacja juniorek i juniorów.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa po I WTK.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Juniorki:
1. ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Kraków)
2. GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
3. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
4. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
5. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
6. 玆DOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
7. MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
8. G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)
CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. STROISZ Natasza (MKS Tarnovia Tarnów)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
17.-20. MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
列IESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
21.-24. K.ZIOΘA Gabriela (LUKS Skrzyszów)

Juniorzy:
1. BΜCHO Przemys豉w (UKS Olesno)
2. KOΜS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
3. SAWCZAK Mi這sz(j) (UKS P這mie Limanowa)
4. PIEKARCZYK Micha (LKS Piotrowice)
5. KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Kraków)
6. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
7. RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
8. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
GALA Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
WOJAS Bart這miej (Siemacha Kraków)
13.-16. ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
17.-24. BODNAR Micha (MKS Skawa Wadowice)
KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
KORNA Bart這miej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KU Grzegorz (Siemacha Kraków)
P犴ZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków)
25.-32. ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
SKRZYPEK Adrian (TG Sokó Brzesko)
J犵RZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
KORUS Pawe (LUKS Skrzyszów)
WOLANIN Piotr (KS Podwawelski Kraków)
SZCZEPA垶KI Dominik (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)
33.-40. MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków)
MIKRUT Jakub (KS Podwawelski Kraków)
GAΣSZKA Pawe (MKS Skawa Wadowice)
JAWORSKI Jeremi (LKS Polonia Wilczkowice)
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów)
KROKOS Bart這miej (MKS KSOS Kraków)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
41.-48. CICH Adrian (UKS Sokó 畝bno)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
PIESZCZEK Miko豉j (MKS KSOS Kraków)

Nieklasyfikowani:
RÓ涉垶KI Damian (KS Gorce Nowy Targ)
KUZIO Maciej (UKS Zarabie My郵enice)
PASEK Kamil (KS Start Nowy S帷z)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

23.02 [Tuch闚] Turniej otwarty
23.02 [M璠rzech闚] Turniej o Puchar Starosty
24.02 [Kampus Wielicki] Puchar Prezesa PPR
02.03 [Olkusz] III WTK 畝k闚
03.03 [Krak闚] DMW M這dzik闚
09.03 [Pierzch闚] II WTK Skrzat闚
10.03 [Krak闚] MMW
10.03 [Krak闚] EWIMPM
23.03 [Krak闚] IMW M這dzik闚
24.03 [Krak闚] DMW Kadet闚

Zg這szenia

IMW K M
III WTK Junior闚 K M
EWIMP K -
III WTK Kadet闚 K M
III WTK M這dzik闚 K M
III WTK Senior闚 K M

pozycjonowanie