Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 16 wrzesie 2018
Dominika Wo這wiec i Bartosz Su趾owski wygrali I WTK Senior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 16 wrze郾ia 2018 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów. W zawodach wystartowa這 陰cznie 70 zawodników (16 kobiet i 54 m篹czyzn). W zawodach zwyci篹yli Dominika Wo這wiec (KS Bronowianka Kraków) oraz Bartosz Su趾owski (UKS P這mie Limanowa). Limit do startu w I Grand Prix Polski Seniorów (5-7 pa寮ziernika 2018 r.) posiada Marta Sm皻ek.

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa po I WTK.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Seniorki:
1. WOΜWIEC Dominika (KS Bronowianka Kraków)
2. P艼 Karolina (KS Bronowianka Kraków)
3. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
4. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
5. 印IWA Alicja (KS Bronowianka Kraków)
6. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
7. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
8. KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
9.-10. ZAWADZKA Emilia (UKS Gryf Gdów)
G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
11.-12. ZAJ。 Anna (KS Bronowianka Kraków)
JANU Karolina (LKS Piotrowice)
13.-14. TOPÓR Marzena (LKS Piotrowice)
STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
15.-16. JANU Weronika (LKS Piotrowice)
MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)

Seniorzy:
1. SUΘOWSKI Bartosz (UKS P這mie Limanowa)
2. LIS Daniel (UKS Olesno)
3. TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
4. BΜCHO Przemys豉w (UKS Olesno)
5. GÓRECKI Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
6. KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
7. MICHALCZYK Jakub (UKS P這mie Limanowa)
8. GRATKOWSKI Jacek (Siemacha Kraków)
9.-12. CELARY Mateusz (UKS Gryf Gdów)
MAJCHRZAK Micha (KS Podwawelski Kraków)
KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Kraków)
JANIK Tomasz (KS Podwawelski Kraków)
13.-16. GOΑA Gabriel (MKS Skawa Wadowice)
BOLS癿A Pawe (KS Spektrum S這pnice)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
SUBIK Filip (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
MALIK Mateusz (niestowarzyszony)
BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
MOREK Rados豉w (KS Podwawelski Kraków)
GDULA Adam (UKS Zarabie My郵enice)
PIEGZA Adrian (KS Podwawelski Kraków)
PIETRA哸ZYK Jakub (MKS Skawa Wadowice)
DUDZIAK Damian (UKS Zarabie My郵enice)
25.-32. KONSTANTYN Pawe (MKS KSOS Kraków)
ROZUM Dawid (UKS P這mie Limanowa)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków)
KOΜS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
SKRZYPEK Grzegorz (LKS Polonia Wilczkowice)
JABΜ垶KI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
HEΚECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
33.-40. KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
BODNAR Micha (MKS Skawa Wadowice)
WOJAS Bart這miej (Siemacha Kraków)
BOLEK ㄆkasz (KS Podwawelski Kraków)
ZAKRZY垶KI Dominik (UKS Zarabie My郵enice)
GAIK Krystian (UKS P這mie Limanowa)
JURZAK ㄆkasz (MKS Skawa Wadowice)
MOSKAx Grzegorz (LKS Piotrowice)
41.-48. GALA Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
PASEK Adrian (KS Start Nowy S帷z)
SKOTNICZNY Rafa (LKS K這s Olkusz)
WIERZBI垶KI Marcin (MKS KSOS Kraków)
GARYCKI Adrian (UKS Gryf Gdów)
MROCZEK Adrian (MKS Tarnovia Tarnów)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
ZAJ。 Jacek (MKS KSOS Kraków)
49.-56. WOJCIACZYK Antoni (KS Podwawelski Kraków)
PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków)
TOPORKIEWICZ Xavier (KS Spektrum S這pnice)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
SKRZYPEK Adrian (TG Sokó Brzesko)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)

Nieklsyfikowani:
JAWORSKI Jeremi (LKS Polonia Wilczkowice)
W﹖IK Marcin (KS Gorce Nowy Targ)
PIETRZYK Marcin (KS Podwawelski Kraków)
DZIEDZIC Piotr (KS Spektrum S這pnice)
KORNA Bart這miej (MLUKS Gulon Zakliczyn)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

29.12 [M璠rzech闚] Turniej 安i徠eczno-Noworoczny
30.12 [Gd闚] X Grand Prix
06.01 [(do ustalenia)] III WTK Senior闚

Zg這szenia

II WTK M這dzik闚 K M
II WTK Junior闚 K M
II WTK Kadet闚 K M
II WTK Senior闚 K M
II WTK 畝k闚 K M
I WTK Skrzat闚 K M

pozycjonowanie