Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia wtorek, 18 wrzesień 2018
Wyniki turnieju o Błękitną Wstęgę Wisły 2018 PDF Drukuj E-mail

W dniu 8 września 2018 r. w Mędrzechowie rozegrano VII edycję turnieju tenisa stołowego o "Błękitną Wstęgę Wisły". W tym roku przy stołach zawodnicy walczyli w dwóch kategoriach. Najlepszy w kategorii Zawodowców okazał się Łukasz Nadolski. W kategorii Amatorów zwyciężył Grzegorz Winkler. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez licznych sponsorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Kategoria Zawodowcy:
1. Łukasz Nadolski - STS Orlicz Suchedniów
2. Jacek Flaumenhaft - UKS Olimp Łęki Dukielskie
3. Przemysław Błocho - UKS Villa-Verde Olesno
4. Dawid Pelczar - KU AZS Politechnika Rzeszów
5. Konstanty Pushkarov – UKS Villa-Verde Olesno
6. Paweł Bolsęga – KS Spektrum-Karpol Słopnice
7. Mateusz Malik - MŠK Fortuna Kežmarok
8. Dariusz Bara – PKS Dębowiec
9.-12. Marcin Tabor – LUKS Galux Skrzyszów
Jacek Łyżwiński – Kielce
Jakub Dychtoń – UKS Villa-Verde Olesno
Adam Kieroński – UKS Villa-Verde Olesno
13.-16. Kamil Janiszewski – UKS Villa-Verde Olesno
Kazimierz Andreasik – LKS Brzostowianka Brzostek
Zenon Woliński – LZS Solidarni Mędrzechów
Piotr Bardon – UKS Gulon Zakliczyn
17.-24. Dominik Gajewski – LZS Solidarni Mędrzechów
Andrzej Rusek - LZS Solidarni Mędrzechów
Sławomir Pietruszka – UKS Olimp Łęki Dukielskie
Mateusz Sroczyński – Dębica
Paweł Zając – PKS Dębowiec
Sławomir Florek – UKS Villa-Verde Olesno
Bartłomiej Kornaś – UKS Gulon Zakliczyn
Konrad Kosiba – PKS Dębowiec
25.-32. Andrzej Czupryna - LZS Solidarni Mędrzechów
Bartosz Mika – PKS Dębowiec
Daniel Paszkowski – Kielce
Jakub Mróz – UKS Gulon Zakliczyn
Piotr Kraś – UKS Olimp Łęki Dukielskie
Zdzisław Błocho – UKS Villa-Verde Olesno
Aleksandra Chrabąszcz – UKS Villa-Verde Olesno
Andrzej Tobiasz - LZS Solidarni Mędrzechów

Kategoria Amatorzy:
1. Grzegorz Winkler – Tarnów
2. Artur Stoszko – Wierzchosławice
3. Jacek Bednarz – Stalowa Wola
4. Wojciech Wójtowicz – Tarnów
5. Tomasz Opioła – Bobrowniki Wielkie
6. Stanisław Ząbek – Proszowice
7. Krzysztof Stela – Tarnobrzeg
8. Grażyna Zielińska – Tarnów
9.-12. Paweł Winkler – Tarnów
Adrian Cich – Żabno
Dariusz Cholewa – Żabno
Sebastian Sobczyk – Stalowa Wola
13.-16. Jarosław Król – Bielsko Biała
Sylwia Stala – Tarnobrzeg
Grzegorz Bełzak – Stalowa Wola
Dorota Nowacka – Proszowice
17.-24. Valeri Iwaszkiewicz – Wierzchosławice
Krzysztof Piróg – Rzeszów
Jakub Pytka – Dąbrowa Tarnowska
Mateusz Zimowski – Mędrzechów
Łukasz Natkaniec – Proszowice
Patrycja Olszańska – Zakliczyn
Zygmunt Woliński – Paryż
Józef Sroczyński – Dębica
Xavier Toporkiewicz - Słopnice

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

27.10 Gdów FW MOG
28.10 Gdów VIII Grand Prix
03.11 Kraków II WTK Młodzików
04.11 Kraków II WTK Juniorów
06.11 Pierzchów FW DTU
10.11 Olkusz II WTK Kadetów
18.11 Kraków II WTK Seniorów
18.11 Gdów IX Grand Prix
25.11 Bronowianka FW GP MTKKF
08.12 Bronowianka Zima '18 MTKKF

Zgłoszenia

I WTK Młodzików K M
I WTK Juniorów K M
I WTK Kadetów K M
I WTK Seniorów K M
I WTK Żaków K M

pozycjonowanie