Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 07 październik 2018
Maja Lech i Piotr Gniadek zwyciężyli w I WTK Żaków PDF Drukuj E-mail

W dniu 7 października 2018 roku w Krakowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek i Żaków - z udziałem 60 uczestników (20 dziewcząt i 40 chłopców). W zawodach zwyciężyli Maja Lech (KS Gorce Nowy Targ) i Piotr Gniadek (KS Gorce Nowy Targ). Limit do startu w I Grand Prix Polski Żaków (Zielona Góra, 19-21 października 2018 r.) posiadają Zuzanna Bezak, Milena Gaj, Zuzanna Piekarczyk.

Do pobrania: wyniki i punktacja żaczek i żaków.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Żaczki:
1. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
2. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
3. PERZ Izabela (UKS Magnum Koźmice Wielkie)
4. HABA Klaudia (MKS Tarnovia Tarnów)
5. KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)
6. KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
7. MILÓWKA Julia (MKS Tarnovia Tarnów)
8. KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków)
9.-12. PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków)
HABA Oliwia (MKS Tarnovia Tarnów)
13.-16. STROJEK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
WOŹNIAK Helena (UKS Rokicie Szczytniki)
ŚWIĄTEK Maja (MKS Tarnovia Tarnów)
KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
17.-20. DRAGAN Marta (Siemacha Kraków)
GAJ Julia (UKS Rokicie Szczytniki)
SKOWRONEK Amelia (UKS Rokicie Szczytniki)
21.-24. UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków)

Żacy:
1. GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
2. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
3. PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
4. KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
5. NIEWIARA Adrian (LKS Kłos Olkusz)
6. PILCH Aleksander (UKS Gryf Gdów)
7. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
8. KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
9.-12. UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków)
MARCHEWKA Rafał (UKS Gryf Gdów)
WIŚNIOWSKI Michał (TKKF Dobczyce)
ŁĄCKI Piotr (KS Start Nowy Sącz)
13.-16. KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
MATYASIK Mikołaj (Siemacha Kraków)
MARDOSZ Maciej (UKS Rokicie Szczytniki)
MARDUŁA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. OCHALIK Konrad (Siemacha Kraków)
MARKIEWICZ Michał (Siemacha Kraków)
KLIMOWSKI Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)
KRAS Nikodem (MLUKS Gulon Zakliczyn)
DYGAS Dawid (UKS Płomień Limanowa)
ŻÓŁTEK Daniel (UKS Lepietnica Klikuszowa)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
PIRÓG Paweł (Siemacha Kraków)
25.-32. SIECZKOWSKI Jakub (niestowarzyszony)
KRAKOWSKI Sebastian (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KOWAL Jan (UKS Lepietnica Klikuszowa)
KONDEK Adam (CKiS Skawina)
RAPACZ Damian (UKS Lepietnica Klikuszowa)
STROŃSKI Krzysztof (UKS Rokicie Szczytniki)
KOSTRZEWA Kacper (MOKSiR Czchów)
CZYSZCZOŃ Robert (KS Gorce Nowy Targ)
33.-40. BZDUŁA Hubert (niestowarzyszony)
HUZIOR Kamil (UKS Lepietnica Klikuszowa)
RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
ZIĘBA Jakub (TKKF Dobczyce)
GAJ Krystian (UKS Rokicie Szczytniki)
STACHEL Bartłomiej (UKS Rokicie Szczytniki)
CZUBERNAT Gabriel (UKS Lepietnica Klikuszowa)

Nieklasyfikowani:
TELUK Amelia (LKS Piotrowice)
SZELIGA Patryk (UKS Lepietnica Klikuszowa)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

27.10 Gdów FW MOG
28.10 Gdów VIII Grand Prix
03.11 Kraków II WTK Młodzików
04.11 Kraków II WTK Juniorów
06.11 Pierzchów FW DTU
10.11 Olkusz II WTK Kadetów
18.11 Kraków II WTK Seniorów
18.11 Gdów IX Grand Prix
25.11 Bronowianka FW GP MTKKF
08.12 Bronowianka Zima '18 MTKKF

Zgłoszenia

I WTK Młodzików K M
I WTK Juniorów K M
I WTK Kadetów K M
I WTK Seniorów K M
I WTK Żaków K M

pozycjonowanie