Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 14 pa寮ziernik 2018
Wyniki I Grand Prix Polski Kadet闚 PDF Drukuj E-mail

W dniach 12-14 pa寮ziernika 2018 r. w Krakowie rozgrywano I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetek. Ma這polsk reprezentowa這 liczne grono zawodników (21 dziewcz徠 i 34 ch這pców). W turnieju Kadetek drugie miejsce wywalczy豉 Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków), ulegaj帷 w finale Zuzannie Wielgos (Politechnika Rzeszowska). W turnieju Kadetów na drugim stopniu podium stan掖 Dawid Kosmal (UKS P這mie Limanowa), uznaj帷 wy窺zo嗆 Mateusza Zalewskiego (ZKS Zielona Góra). Limit do II Grand Prix Polski Kadetów uzyskali oprócz tego Anna Cyrwus (21.-24., KS Gorce Nowy Targ), Zuzanna Syrda (21.-24., KS Bronowianka Kraków), Oliwia W徠or (25.-32., KS Bronowianka Kraków), Mi這sz Sawczak (14. UKS P這mie Limanowa), Karol Su趾owski (16. UKS P這mie Limanowa), Wojciech Bogacz (21.-24., KS Bronowianka Kraków) oraz Micha Piekarczyk (25.-32., LKS Piotrowice).

Miejsca wszystkich zawodników z naszego województwa i zdj璚ia z dekoracji:

Kadetki:
2. SZTWIERTNIA Ilona (KS Bronowianka Kraków)
21.-24. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
25.-32. W﹗OR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
33.-40. G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)
GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
41.-48. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
49.-56. KLISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
57.-64. KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)

Kadeci:
2. KOSMAL Dawid (UKS P這mie Limanowa)
14. SAWCZAK Mi這sz (UKS P這mie Limanowa)
16. SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
21.-24. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
25.-32. PIEKARCZYK Micha (LKS Piotrowice)
49.-56. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)
57.-64. KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)

Oprócz tego udzia w eliminacjach bez awansu do turnieju gównego wzi瘭i:
MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)
MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
列IESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
KAMI垶KA Martyna (UKS Tornado Waksumnd)
KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksumnd)
STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
KU Grzegorz (Siemacha Kraków)
KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
KUZIO Maciej (UKS Zarabie My郵enice)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
WOJAS Bart這miej (Siemacha Kraków)
JAWORSKI Jeremi (LKS Polonia Wilczkowice)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
KROKOS Bart這miej (MKS KSOS Kraków)
MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
MAJDAK Rafa (MKS KSOS Kraków)
KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
MACIEJCZYK Pawe (MKS Skawa Wadowice)
GAΣSZKA Pawe (MKS Skawa Wadowice)
MI艼INA Hubert (UKS Gryf Gdów)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
PIESZCZEK Miko豉j (MKS KSOS Kraków)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
KWIECI垶KI Jakub (UKS Gryf Gdów)

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

18.11 [Krak闚] II WTK Senior闚
18.11 [Gd闚] IX Grand Prix
25.11 [Pierzch闚] I WTK Skrzat闚
25.11 09:00 [Kampus Wielicki] Puchar Prezesa PPR
25.11 [Bronowianka] FW GP MTKKF
08.12 [Bronowianka] Zima '18 MTKKF
09.12 [Krak闚] II WTK 畝k闚
16.12 [Bronowianka] Memoria M. Wr鏏lewskiego
30.12 [Gd闚] X Grand Prix
06.01 [(do ustalenia)] III WTK Senior闚

Zg這szenia

II WTK M這dzik闚 K M
II WTK Junior闚 K M
II WTK Kadet闚 K M
II WTK Senior闚 K M
II WTK 畝k闚 K M
I WTK Skrzat闚 K M

pozycjonowanie