Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 03 listopad 2018
Zuzanna Piekarczyk i Jakub Nowak zwyci篹yli w II WTK M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 3 listopada 2018 r. w hali Bronowianki rozegrano II Wojew鏚zki Turniej Klasyfikacyjny M這dziczek i M這dzik闚 w tenisie sto這wym. W turnieju wystartowa這 65 zawodnik闚 (21 dziewcz徠 i 44 ch這pc闚). W zmaganiach m這dziczek najlepsza okaza豉 si Zuzanna Piekarczyk (LKS Piotrowice), za Jakub Nowak (TKKF Dobczyce) zwyci篹y w kategorii m這dzik闚.

Do pobrania: wyniki i punktacja m這dziczek i m這dzik闚.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa po II WTK.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

M這dziczki:
1. PIEKARCZYK Zuzanna (LKS Piotrowice)
2. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
3. KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
4. KAMI垶KA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
5. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
6. STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
7. PERZ Izabela (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
8. MIL轑KA Emilia (MKS Tarnovia Tarn闚)
9.-12. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
KOSTUCH Gabriela (UKS Rokicie Szczytniki)
LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Krak闚)
MIL轑KA Julia (MKS Tarnovia Tarn闚)
KACZMARCZYK Julita (UKS Rokicie Szczytniki)
17.-20. DOMANIK Klaudia (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
名I﹗EK Maja (MKS Tarnovia Tarn闚)
MIROCHNA Klaudia (UKS Rokicie Szczytniki)
SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Krak闚)
21.-24. PERZ Natalia (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)

M這dzicy:
1. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
2. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
3. KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
4. STOCHEL Adam (MKS KSOS Krak闚)
5. GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)
6. MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
7. FR。ZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
8. B。IO Konrad (UKS P這mie Limanowa)
9.-12. GADZINA Krystian (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
GARDO Jakub (MKS KSOS Krak闚)
MAJDAK Rafa (MKS KSOS Krak闚)
GADZINA Karol (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
13.-16. NAGEL Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Krak闚)
WCISΜ Patryk (MKS Skawa Wadowice)
17.-24. K.ZIOΘA Bart這miej (LUKS Skrzysz闚)
SZCZEPA垶KI Oliwier (UKS Sok馧 畝bno)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czch闚)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gd闚)
KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
FRONCZAK Szymon (MKS Tarnovia Tarn闚)
PILCH Aleksander (UKS Gryf Gd闚)
25.-32. MATYASIK Miko豉j (Siemacha Krak闚)
MIERNIK Jan (UKS Gryf Gd闚)
PIR貚 Pawe (Siemacha Krak闚)
RACHWA Maciej (TG Sok馧 Brzesko)
BRYx Rafa (KTS Victoria Spytkowice)
WILK Adrian (MKS Tarnovia Tarn闚)
NIEWIARA Adrian (LKS K這s Olkusz)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gd闚)
33.-40. 印AZYK Karol (MKS Tarnovia Tarn闚)
GAJDUR Miko豉j (UKS Sok馧 畝bno)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
JURKIEWICZ Jakub (MKS Tarnovia Tarn闚)
NOWAK Mateusz (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
GAJOWY Mateusz (UKS Sok馧 畝bno)
MARDUx Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
41.-48. MARCHEWKA Rafa (UKS Gryf Gd闚)
GALICA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
RESZKA Adam (Siemacha Krak闚)
KOBYLARCZYK Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KUBERA Dawid (MKS Skawa Wadowice)

Nieklasyfikowani:
DYGAS Dawid (UKS P這mie Limanowa)
MARKIEWICZ Micha (Siemacha Krak闚)

Turniej odby si we wsp馧pracy z Instytutem Konfucjusza Uniwersytetu Jagiello雟kiego.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Wojew鏚ztwa Ma這polskiego.















 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

18.11 [Krak闚] II WTK Senior闚
18.11 [Gd闚] IX Grand Prix
25.11 [Pierzch闚] I WTK Skrzat闚
25.11 09:00 [Kampus Wielicki] Puchar Prezesa PPR
25.11 [Bronowianka] FW GP MTKKF
08.12 [Bronowianka] Zima '18 MTKKF
09.12 [Krak闚] II WTK 畝k闚
16.12 [Bronowianka] Memoria M. Wr鏏lewskiego
30.12 [Gd闚] X Grand Prix
06.01 [(do ustalenia)] III WTK Senior闚

Zg這szenia

II WTK M這dzik闚 K M
II WTK Junior闚 K M
II WTK Kadet闚 K M
II WTK Senior闚 K M
II WTK 畝k闚 K M
I WTK Skrzat闚 K M

pozycjonowanie