Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 04 listopad 2018
Zuzanna Kowalczyk i ㄆkasz Knaga zwyci篹yli w II WTK Junior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 4 listopada 2018 r. w hali Bronowianki rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów w tenisie sto這wym. W zawodach wystartowa這 72 zawodników (21 dziewcz徠 i 51 ch這pców). W zmaganiach juniorek triumfowa豉 Zuzanna Kowalczyk (KS Gorce Nowy Targ), natomiast ㄆkasz Knaga (KS Bronowianka Kraków) okaza si najlepszy w turnieju juniorów.

Do pobrania: wyniki i punktacja juniorek i junior闚.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa po II WTK.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Juniorki:
1. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
2. MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
3. GAJEWSKA Natalia (KS Bronowianka Kraków)
4. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
5.-6. W﹗OR Oliwia (KS Bronowianka Kraków)
KASPRZYK Michalina (LUKS Skrzyszów)
7.-8 DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)
G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
9.-12. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
STASZCZAK Zuzanna (LKS Piotrowice)
SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
玆DOWSKA Weronika (MKS Tarnovia Tarnów)
13.-16. MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
列IESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)
17.-20. K.ZIOΘA Gabriela (LUKS Skrzyszów)
CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
21.-24. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)

Juniorzy:
1. KNAGA ㄆkasz (KS Bronowianka Kraków)
2. KOΜS Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
3. GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
4. BOGACZ Wojciech (KS Bronowianka Kraków)
5.-8. KORCZAK Damian (KS Bronowianka Kraków)
KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
KUTAJ Maksymilian (UKS Gryf Gdów)
SUΘOWSKI Karol (UKS P這mie Limanowa)
9.-12. PIEKARCZYK Micha (LKS Piotrowice)
KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków)
BΜCHO Przemys豉w (UKS Olesno)
13.-16. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
KORNA Bart這miej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
17.-24. MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
WOJAS Bart這miej (Siemacha Kraków)
MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
PASEK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
GALA Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
ROBAK Mateusz (MKS Tarnovia Tarnów)
25.-32. SKRZYPEK Adrian (TG Sokó Brzesko)
KUSIAK Franciszek (KS Bronowianka Kraków)
KORUS Pawe (LUKS Skrzyszów)
P犴ZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków)
GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
SZCZEPA垶KI Dominik (MLUKS Gulon Zakliczyn)
WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)
33.-48. KU Grzegorz (Siemacha Kraków)
DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków)
PIESZCZEK Miko豉j (MKS KSOS Kraków)
CNOTA Jakub (Siemacha Kraków)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
HEΚECKI Szymon (MLUKS Gulon Zakliczyn)
GAΣSZKA Pawe (MKS Skawa Wadowice)
CICH Adrian (UKS Sokó 畝bno)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
J犵RZEJOWSKI Oskar (MKS Skawa Wadowice)
MACIEJCZYK Pawe (MKS Skawa Wadowice)
JAWORSKI Jeremi (LKS Polonia Wilczkowice)
BODNAR Micha (MKS Skawa Wadowice)
49.-56. LE吉IAK Kamil (KS Start Nowy S帷z)
MI艼INA Hubert (UKS Gryf Gdów)
BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
KWIECI垶KI Jakub (UKS Gryf Gdów)

Nieklasyfikowani:
BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
STY Miko豉j (KS Start Nowy S帷z)
RÓ涉垶KI Damian (KS Gorce Nowy Targ)
TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy S帷z)
KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)

Turniej odby si we wspó逍racy z Instytutem Konfucjusza Uniwersytetu Jagiello雟kiego.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

18.11 [Krak闚] II WTK Senior闚
18.11 [Gd闚] IX Grand Prix
25.11 [Pierzch闚] I WTK Skrzat闚
25.11 09:00 [Kampus Wielicki] Puchar Prezesa PPR
25.11 [Bronowianka] FW GP MTKKF
08.12 [Bronowianka] Zima '18 MTKKF
09.12 [Krak闚] II WTK 畝k闚
16.12 [Bronowianka] Memoria M. Wr鏏lewskiego
30.12 [Gd闚] X Grand Prix
06.01 [(do ustalenia)] III WTK Senior闚

Zg這szenia

II WTK M這dzik闚 K M
II WTK Junior闚 K M
II WTK Kadet闚 K M
II WTK Senior闚 K M
II WTK 畝k闚 K M
I WTK Skrzat闚 K M

pozycjonowanie