Skip to content
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 10 listopad 2018
Kamila Ma造siak i Kacper Turecki zwyci篹yli w II WTK Kadet闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 10 listopada 2018 r. w hali MOSiR w Olkuszu rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów w tenisie sto這wym z udzia貫m 72 zawodników (26 dziewcz徠 i 46 ch這pców). W turnieju kadetek zwyci篹y豉 Kamila Ma造siak (KS Gorce Nowy Targ), za w turnieju kadetów pierwsze miejsce zaj掖 Kacper Turecki (UKS Gryf Gdów).

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadetów.

Dost瘼na jest ju lista rankingowa po II WTK.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Kadetki:
1. MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
2. G﹖IOR Natalia (KS Bronowianka Kraków)
3. SKUBA Emilia (KS Bronowianka Kraków)
4. MALARCZYK Martyna (UKS Gryf Gdów)
5. KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
6. KILISZEK Kamila (KS Bronowianka Kraków)
7. GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
8. MENSFELD Natalia (UKS P這mie Limanowa)
9.-12. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
SKOWRONEK Anna (UKS Rokicie Szczytniki)
FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
DOMITER Julia (UKS P這mie Limanowa)
13.-16. BAJER Emilia (TKKF Dobczyce)
KOLASA Iwona (UKS Tornado Waksmund)
KAMI垶KA Martyna (UKS Tornado Waksmund)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
17.-20. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)
STUDNICKA Anna (MKS Skawa Wadowice)
KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie My郵enice)
列IESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)
21.-24. OLSZA垶KA Patrycja (MLUKS Gulon Zakliczyn)
RUDZKA Oliwia (UKS Rokicie Szczytniki)
BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
STACHURA Magdalena (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
25.-28. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
PI艼OSZ Natalia (TG Sokó Brzesko)

Kadeci:
1. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
2. KUCHARSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
3. KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
4. WCISΜ Konrad (UKS Gryf Gdów)
5. KOPACKI Pawe (KS Bronowianka Kraków)
6. WOJAS Bart這miej (Siemacha Kraków)
7. GALA Dawid (MKS Skawa Wadowice)
8. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. KUZIO Maciej (UKS Zarabie My郵enice)
STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
13.-16. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
PIESZCZEK Miko豉j (MKS KSOS Kraków)
KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
KWIATKOWSKI Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. KROKOS Bart這miej (MKS KSOS Kraków)
MI艼INA Hubert (UKS Gryf Gdów)
PI艼OSZ Jakub (TG Sokó Brzesko)
ANDRZEJAK Kacper (KS Bronowianka Kraków)
MAJDAK Rafa (MKS KSOS Kraków)
ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
STROJEK Karol (UKS Gryf Gdów)
PASZEK Hubert (UKS Rokicie Szczytniki)
25.-32. GADZINA Krystian (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
MACIEJCZYK Pawe (MKS Skawa Wadowice)
JAWORSKI Jeremi (LKS Polonia Wilczkowice)
KWIECI垶KI Jakub (UKS Gryf Gdów)
GAΣSZKA Pawe (MKS Skawa Wadowice)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)
JUSZY垶KI Rafa (MKS Rado嗆 Gorlice)
MARTYKA Bart這miej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
33.-40. ZAJDA Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
NAGEL Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
POJASEK Wojciech (MKS KSOS Kraków)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
WCISΜ Patryk (MKS Skawa Wadowice)
FR。ZEK-WARIAS Kacper (CKiS Skawina)
GARDO Jakub (MKS KSOS Kraków)
NOWAK Dawid (TG Sokó Brzesko)
41.-48. SZOSTAK Micha (UKS Rokicie Szczytniki)
KNAPIK Dawid (MKS Rado嗆 Gorlice)
JASNOS Filip (MLUKS Gulon Zakliczyn)
RACHWA Maciej (TG Sokó Brzesko)
DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków)
GADZINA Karol (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)

Nieklasyfikowani:
KU Grzegorz (Siemacha Kraków)
B。IO Konrad (UKS P這mie Limanowa)
GOLONKA Filip (UKS P這mie Limanowa)
BARTNICKI Jakub (LKS Piotrowice)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »
pozycjonowanie